موسیقی شب آثار برات

49.800 تومان

سود شما: 33.200 تومان

رمانی جذاب و پر حرارت؛ سرشار از عشق و انتقام

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب موسیقی شب نوشته ی جوجو مویز

“موسیقی شب” رمانی جذاب از جوجو مویز، نویسنده و رمان نویس معروف این روزهای دنیای داستان است. مویز در این رمان، راوی ماجراهای خانه ای است که درون آن، عواطفی چون عشق و انتقام پاگرفته و رشد می کند. این رمان از یک سو به زندگی ایزابل، شخصیت داستان می پردازد. ایزابل که به تازگی همسرش را از دست داده، به دلیل مشکلات مالی و بدهی های زیاد، مجبور به ترک خانه اش در لندن می شود و از سویی دیگر نیز، راوی قصه ی پیرمردی از خویشاوندان دور ایزابل است که واپسین روزهای عمرش را سپری می کند. پیرمرد همسایه ی زوجی به نام های لورا و مت مک کارتی است که این زن و شوهر به طمع تصاحب خانه، به او محبت های زیادی می کنند، بی خبر از آن که قرار است خانه، در نهایت به ایزابل برسد.ایزابل فصل جدیدی از زندگیش را در در این خانه شروع می کند.اما مت به هیچ عنوان نمی خواهد دست از رویای خودش، که تصاحب خانه بوده، بردارد. او برای رسیدن به هدفش، نقشه ای می کشد که عواقبش، زندگی همه ی شخصیت های داستان را دگرگون می کند.
مویز در این اثر هم، هم مانند سایر نوشته هایش، لحنی گرم و صمیمی دارد. موسیقی شب، در واقع تلنگری است بر انسان، که قدر لحظاتش را بداند و باور کند که هر سرپناه ساده یا مجللی را نمی شود خانه نامید. خانه، جایی است که در انسان، تعلق خاطر ایجاد کند و به او احساس امنیت و آرامش بدهد.


بخشی از کتاب

آن روز ایزابل دو بار از خانه بیرون رفت. دفعه ی اول برای سر زدن به باغچه ی میوه و سبزیجاتش بود. از شدت گرمای سوزان آفتاب نمی توانست سرش را بلند کند.نگاهش به کفش های پاشنه کوتاه و پیراهن رنگ و رو رفته اش خیره مانده بود. از شدت گرما، پیراهنش به تنش چسبیده بود و موهایش را به شکل نامرتبی با سنجاق پشت سر جمع کرده بود. دریاچه حالتی آرام داشت و آرامش را برایش به ارمغان می آورد. هوای بیرون حس بهتر و خنک تری نسبت به هوای داخل خانه داشت. خانه مثل کوره ای سوزان، گر گرفته بود. سفال های نوی سقف زیر نور خورشید می درخشیدند. قسمت های چوبی تازه تعمیر شده هم همخوانی خوبی با چوب های قدیمی نداشتند. مشخص بود که برای بازسازی خانه حسابی هزینه شده و شکل ظاهری ساختمان تغییر کرده بود. مت مک کارتی هرگز در انجام تعمیرات خانه و اجرای نقشه هایش، کم نمی گذاشت. زیبایی از نظر اون چیز حائزاهمیتی بود و سال ها تجربه کاری اش به او یاد داده بود که باید از بهترین مصالح و مواد استفاده کند. مت به خوبی می دانست که این خانه، ارزش آن همه هزینه تراشی و خرج کردن را دارد. به عنوان قانونی کلی اگر همه ی غمتان را صرف یک خلق زیبا بکنید، آن اثر از هر حیث، ناب و کامل می شود و…

درباره ی نویسنده

جوجو مویز در سال 1969 در لندن متولد و بزرگ شد. پس از یکسری مشاغل متنوع سریعا به عنوان نویسنده ای تمام وقت شروع به نوشتن کرد. او در کالج سلطنتی هالووی و کالج بارفورد نیوجرسی و دانشگاه لندن تحصیل کرد. در سال 1992 موفق به دریافت بورس تحصیلی شد که توسط روزنامه مستقل تامین مالی شده بود تا دوره روزنامه نگاری را به پایان برساند .
او از سال 2002 زمانی که اولین کتابش باران پناه دهنده را منتشر کرد ، از کار روزنامه نگاری بیرون آمد . او با رمان من پیش از تو به شهرت جهانی رسید. همچنین جوجو مویز دوبار برنده جایزه رمان عاشقانه سال برای کتاب های میوه خارجی و آخرین نامه معشوق شد. او هم اکنون در کنار همسر و سه فرزندش در اسکس انگلستان زندگی می کند.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 368 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

69.700 تومان

سود شما: 12.300 تومان

94.800 تومان

سود شما: 63.200 تومان

112.000 تومان

سود شما: 28.000 تومان

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان