موسیقی شب

49.500 تومان

سود شما: 33.000 تومان

رمانی جذاب و پر حرارت؛ سرشار از عشق و انتقام

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب موسیقی شب نوشته ی جوجو مویز

“موسیقی شب” رمانی جذاب از جوجو مویز، نویسنده و رمان نویس معروف این روزهای دنیای داستان است.

مویز در این رمان، راوی ماجراهای خانه ای است که درون آن، عواطفی چون عشق و انتقام پاگرفته و رشد می کند. این رمان از یک سو به زندگی ایزابل، شخصیت داستان می پردازد.

ایزابل که به تازگی همسرش را از دست داده است

، به دلیل مشکلات مالی و بدهی های زیاد، مجبور به ترک خانه اش در لندن می شود

از سویی دیگر نیز، راوی قصه ی پیرمردی از خویشاوندان دور ایزابل است که واپسین روزهای عمرش را سپری می کند. پیرمرد همسایه ی زوجی به نام های لورا و مت مک کارتی است که این زن و شوهر به طمع تصاحب خانه، به او محبت های زیادی می کنند، بی خبر از آن که قرار است خانه، در نهایت به ایزابل برسد.ایزابل فصل جدیدی از زندگیش را در در این خانه شروع می کند.

اما مت به هیچ عنوان نمی خواهد دست از رویای خودش، که تصاحب خانه بوده، بردارد. او برای رسیدن به هدفش، نقشه ای می کشد که عواقبش، زندگی همه ی شخصیت های داستان را دگرگون می کند.
مویز در این اثر هم، هم مانند سایر نوشته هایش، لحنی گرم و صمیمی دارد. موسیقی شب، در واقع تلنگری است بر انسان، که قدر لحظاتش را بداند و باور کند که هر سرپناه ساده یا مجللی را نمی شود خانه نامید. خانه، جایی است که در انسان، تعلق خاطر ایجاد کند و به او احساس امنیت و آرامش بدهد.

 

بخشی از کتاب

 

آن روز ایزابل دو بار از خانه بیرون رفت. دفعه ی اول برای سر زدن به باغچه ی میوه و سبزیجاتش بود. از شدت گرمای سوزان آفتاب نمی توانست سرش را بلند کند.

نگاهش به کفش های پاشنه کوتاه و پیراهن رنگ و رو رفته اش خیره شد. از شدت گرما، پیراهنش به تنش می چسبید.

موهایش را به شکل نامرتبی با سنجاق پشت سر جمع کرده بود. دریاچه حالتی آرام داشت و آرامش را برایش به ارمغان می آورد. هوای بیرون حس بهتر و خنک تری نسبت به هوای داخل خانه داشت. سفال های نوی سقف زیر نور خورشید می درخشیدند.

قسمت های چوبی همخوانی خوبی با چوب های قدیمی نداشتند. مشخص بود که برای بازسازی خانه حسابی هزینه شده و شکل ظاهری ساختمان تغییر کرده بود.

مت مک کارتی هرگز در انجام تعمیرات خانه و اجرای نقشه هایش، کم نمی گذاشت. مت به خوبی می دانست که این خانه، ارزش آن همه هزینه تراشی و خرج کردن را دارد. به عنوان قانونی کلی اگر همه ی غمتان را صرف یک خلق زیبا بکنید، آن اثر از هر حیث، ناب و کامل می شود و…

 

درباره ی نویسنده

نویسنده ی کتاب جوجو مویز در سال 1969 در لندن متولد و بزرگ شد. پس از یکسری مشاغل متنوع سریعا به عنوان نویسنده ای تمام وقت شروع به نوشتن کرد. او در کالج سلطنتی هالووی و کالج بارفورد نیوجرسی و دانشگاه لندن تحصیل کرد.

او با رمان من پیش از تو به شهرت جهانی رسید. همچنین جوجو مویز دوبار برنده جایزه رمان عاشقانه سال برای کتاب های میوه خارجی و آخرین نامه معشوق شد. او هم اکنون در کنار همسر و سه فرزندش در اسکس انگلستان زندگی می کند.

 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 368 g
ابعاد 24 × 21 × 24 cm
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات پیشنهادی

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

67.800 تومان

سود شما: 45.200 تومان

66.000 تومان

سود شما: 44.000 تومان

66.000 تومان

سود شما: 44.000 تومان

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

102.000 تومان

سود شما: 68.000 تومان

64.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

49.600 تومان

سود شما: 12.400 تومان

41.600 تومان

سود شما: 10.400 تومان