نامه های پیک ویک

16.000 تومان

سود شما: 4.000 تومان

به شیوه ای طنزآمیز و با به کارگیری شخصیت هایی گوناگون و گاه عجیب، تصویری واقعی و زنده از لندن در عصر ویکتوریا به نمایش می گذارد.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب نامه های پیک ویک اثر چارلز دیکنز ترجمه ی آرمانوش باباخانیانس در 191 صفحه توسط انتشارات بهنود به چاپ رسیده است.

این داستان بلند که ما را با طنز ناب انگلیسی آشنا می‌کند، نوزده ماه بعد از انتشار توانست موفقیت بزرگی در میان مخاطبانش به دست آورد.

آقای ساموئل پیک‌ویک صاحب باشگاه پیک‌ویک است. باشگاهی که مهم‌ترین لوکیشن‌ رمان است و در آن خیلی از شخصیت‌های کتاب با هم روبه‌رو می‌شوند و ماجراهایی می‌آفرینند.

یادداشت‌های پیک‌ویک ابتدا به صورت پاورقی چاپ می‌شد، برای همین ساختار شکل‌یافته یک رمان معمولی را ندارد، در عوض مملو از خرده‌روایت‌هایی است که هرکدام به تنهایی می‌توانند موضوع اصلی باشند. خرده‌روایت‌هایی که با نخ تسبیح آقای ساموئل پیک ویک و باشگاهش به هم متصل می‌شوند.

شخصیت‌ها در این رمان بسیار زیادند و در ابتدای کتاب معرفی می‌شوند، هرکدام از آنها سودایی در سر دارند و خالق روابطی پیچیده و پی‌درپی می‌شوند تا جهان تازه‌ای را پیش چشم ما بگشایند.

در قسمتی از کتاب می خوانیم :
بخش فقط همان طور که از اسمش پیداست، مکانی بود که بیچاره ترین و بدبخت ترین طبقه بدهکاران در آن زندانی شده بودند. زندانیانی که پا به این بخش می گذاشتند، اجاره و حق سکونت نمی پرداختند. آن ها مجاز به استفاده از اندک مقدار غذایی بودند که گاهی اوقات از طریق وصیت نامه شخصی نیکوکار به آن ها می رسید. هفته ای نیست که بعضی از آن ها در اثر گرسنگی و عدم حیات هم بندی هایشان نمیرند. اقای پیک ویک موقع بالا رفتن از پله های باریک به این مسائل می اندیشید. این افکار او را چنان تحت فشار و هیجان قرار داده بودند که بدون توجه به مکان یا انگیزه اش از این دیدار به داخل اتاقی که به او نشان داده شده بود، هجوم برد.

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 217 g
ناشر

بهنود

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

84.000 تومان

سود شما: 21.000 تومان

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان