ندای درون

%40 تخفیف

قدرت الهام بخش

لطفا صبر کنید...

ندای درون

%40 تخفیف

قدرت الهام بخش

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : گویش نو
  • نویسنده : وین دایر
  • مترجم : مژگان بویراحمدی
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 288
  • نوبت چاپ : چاپ سوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر ندای درون مبلغ 40,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
100,000
%40

60,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب ندای درون :

چیزی که به آن تسلیم میشویم قدرت ما میشود آنچه در این کتاب تقدیم کرده ام نوعی آگاهی است تا بتوانیم در الهام که معنای واقعی زندگی است به سر بریم در این کتاب هوشمند دکتر وین دایر شرح میدهد که چگونه برای زندگی در جهان ذرات و شکل انتخاب شده ایم از دیدگاه جایگاه نخستین و به گونه ای که اکنون رازی است سر به مهر و درک آن دور از توان میدانستیم که مقصود از این آمدن چیست و بر آن شدیم ه روند زندگی را به جنبش اندازیم پس چرا در آن به اندیشه نمیشینیم و چرا مسئولیت و عتاب و خطاب کسی را سزاست که از ما جداست در اینجا انتخاب حقی است که میتوانیم با آن به آشوب برخیزیم و یا بر این باور روی آوریم که همین توان در زندگی اکنون در قلمرو به معنا نیز از آن ما بود که بگوییم ما این زندگی را در هم آوایی با خالق خویش انتخاب کردیم الهام را میتوان همچون بذری در زمین جان کاشت تا نیرویی پیش برنده در زندگی گردد تا اینکه گاه و بیگاه خودی بنماید و به گونه ای رازآلود ناپدید گردد که گویی موجودی مستقل از نیازهای ماست الهام برای همه است و نه فقط در انحصار فرهیختگان و یا ثروت اندوزان عالم علم هنر الهام ارث و دیعه ای در ملکوت فروزان ماست مشکل اینجاست که کودک اندک اندک می آموزد تا باور کند که جهان پدیده ها جایگاه تسلط نفس و حقارت کده ی الهام است همگام با گذر از درون بخش این کتاب راهکارهای زندگی معنوی دست در دست شما پیش میروند از دیدگاه شخصی نویسنده جهان الهام ندایی از لامکان را به تصویر میکشد.

قسمتی از کتاب ندای درون اثر وین دایر:

شاگرد جدید روی زمین زانو زد تا دوره آموزشی خود را آغاز کند. استاد جمله ‌ای الهام‌ بخش را در گوش او زمزمه کرد و به او هشدار داد که این جمله را بر کسی آشکار نکند. شاگرد پرسید: اگر این کار را بکنم، چه اتفاقی می ‌افتد. استاد پاسخ داد: هر کسی که این جمله الهام بخش را از تو بشنود از اسارت جهل و رنج رهایی می‌ یابد، اما خودت از جمع ما طرد می‌ شوی و از عذاب رنج می ‌بری. شاگرد به محض شنیدن این واژه‌ ها با شتاب به بازار رفت. او عده کثیری را دور خودش جمع و جمله الهام‌ بخش را تکرار کرد تا همه آن ‌ها بشنوند. شاگردان دیگر، بعد ها، این موضوع را به استاد گزارش دادند و تقاضا کردند آن مرد به دلیل نافرمانی ‌اش از جمع آن ‌ها اخراج شود. استاد لبخند زد و گفت: او به آموزش ‌های من نیاز ندارد. کردار آن مرد نشان داده است که می ‌تواند استاد خوبی باشد، بی‌ آنکه به دیگران تکیه کند.»

درباره ی وین دایر نویسنده کتاب :

«وین دایر» قهرمانی خودساخته است، کسی که توانست روش‌های کلاسیک و سنتی آموزش و درمان را متحول کرده و به همراه «دیل کارنگی» روش خودیاری را ترویج کند. این نویسنده و روان‌درمان‌گر آمریکایی توانسته زندگی افراد زیادی را در سراسر دنیا تحت تاثیر سخنان و حرف‌های خود قرار دهد. دایر در سال 1987 به عنوان بهترین سخنران انگیزشی ایالات متحده‌ی آمریکا شناخته شد. همچنین در سال 2011 مجله‌ی واتکینز، او را سومین انسان معنوی تاثیرگذار دنیا معرفی کرده است. وین دایر کسی است که «تفکر نو در لحظه» را برای اولین بار به دنیای روان‌شناسی معرفی کرد و با سخنرانی‌هایی که در این‌باره می‌کرد، توانست افراد زیادی را تحت تاثیر قرار دهد. «قلمروی اشتباهات شما»، «مرد خوساخته»، «آفرینش والا»، «قدرت تعادل»، «سرنخ زندگی را در دست بگیرید» و «تعادلت را حفظ کن»، از آثار بزرگ این نویسنده است. در سال 1976، کتاب قلمروی اشتباهات شما حدود 30 میلیون نسخه فروش داشت، رکوردی که در تاریخ دنیای کتاب بی‌سابقه بود.
وین دایر کودکی سخت و پرمشقتی داشته و دوران نوجوانی خود را در پرورشگاه گذرانده است. او حتی در جوانی معتاد به الکل و مواد مخدر بوده است. دایر از چنین شرایط سخت و ناگواری تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین نویسندگان و سخنرانان دنیا می‌شود. کتاب مرد خودساخته، همان‌طور که از نامش هم پیداست، کتابی است که در آن دایر بیشتر از تجربیات شخصی خودش در زندگی صحبت کرده است. او به مخاطبانش ثابت کرد که آموزه‌ها و تعالیمش چیزی بیش از شعارهای تبلیغاتی و کلیشه‌ای روان‌‌شناسی است. او از خودش می‌گفت، از زندگی خانوادگی و تجربیات شخصی خودش. او کسی بود که خوب و بد روزگار را تجربه کرده بود و هر آموزه و سخنش را پیش از آن که بگوید، زندگی کرده بود.


کتاب ندای درون اثر وین دایر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
ناشر گویش نو
نویسنده وین دایر
مترجم مژگان بویراحمدی
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 288
نوبت چاپ چاپ سوم
کد کتاب 114707