نسخه ی دکتر

64.000 تومان

سود شما: 16.000 تومان

به همراه تصاویر گیاهان داروئی

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب نسخه ی دکتر :

در این کتاب اطلاعات متنوعی درباره انواع میوه ها و خواص درمانی آنها با توجه به بیماری های مختلف جمع آمده است. این اثر ارزشمند بر اساس حروف الفبا چیده شده و بیماری های مختلف را دسته بندی کرده و سپس برای درمان آن ها نسخه ی مناسب را تجویز کرده است. طب سنتی ایران، اطلاعات ارزشمندی از خواص گیاهان برای درمان بیماری ها  ارائه کرده است. این اطلاعات حتی امروزه هم کاربرد دارد. به همین دلیل کتاب هایی که حاوی معرفی گیاهان دارویی و خواص آنها میباشد از زبان فارسی به زبان های مختلف ترجمه شده و مورد توجه جهانیان قرار گرفته است.
بیماری های مربوط به کلیه اصولا در اثر بدکار کردن صافی های کلیه پیدا می شود . تحمیل کار و فشار زیادی کلیه باعث اختلال عمر صافی های کلیه می شود. کار زیاد کلیه ها بیشتر در اثر اختلالات کبد ، کیسه صفرا و همچنین بیماری های ریه پدید می آید.

بخشی از کتاب نسخه ی دکتر :

درمان : رازیانه : کسانی که به اختلالات کلیه ها مبتلا شده اند هر مرتبه سی گرم ریشه ی خشک یا تازه ی رازیانه را ریز ریز کنند و در یک فنجان آب جوش به مدت پانزده دقیقه دم کنند. سپس آن را صاف کرده و با شیرین ساخته ، بعد از هر غذا یک فنجان از آن میل کنید. 
انگور : برای جلوگیری از اختلالات کبد و کلیه ها باید از آب انگوراستفاده کرد. آب انگوری که زیاد شیرین نباشد داروی بسیار مؤثری برای از بین بردن اختلالات کلیه است.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 1020 g
ناشر

حافظ نوین

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ هشتم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

12.000 تومان

سود شما: 3.000 تومان

14.450 تومان

سود شما: 2.550 تومان

120.000 تومان

سود شما: 30.000 تومان

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان