نفس بکش تمرکز کن حمله کن

28.000 تومان

سود شما: 7.000 تومان

سیستم تهدید سه گانه برای ایجاد زندگی دلخواه

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب نفس بکش تمرکز کن حمله کن نوشته ی یان شکتر

یان شکتر استراتژی خود را برای دستیابی به آنچه می خواهید با این مبحث ساده آغاز می کند که دلیل ناکامی 95% افراد در دستیابی به اهدافشان این است که هرگز اولین گام را برنمی دارند. انسان ذاتا از تغییر می هراسد چون با روزمرگی های خود احساس راحتی میکند.او مثال هایی از زندگی افراد مشهوری همچون جی.کی.رولینگ، مایکل جردن، استیو جابز و تاکشیرو موری ارائه می کند و تجربه ی شخصی خودش را از چالش هایی که در دنبال کردن رویاهایش برای دستیابی به موفقیت با آنها مواجه بوده نیز بازگو میکند.


درباره ی نویسنده

یان شکتر یک کارآفرین سریالی است.او همچنین با برندهای اصلی در زمینه ی بازاریابی و استراتژی آمازون کار میکند.مدرک MBA خود را از دانشگاه بینگهامتون اخذ کرده و جهانگرد پرکاری است.او در حال حاضر ساکن نیویورک است.


بخشی از کتاب

نه گفتن را یاد بگیرید

شعار برخی این است: بگو بله به ظاهر این جمله معنی زیادی دارد:به استقبال ایده ها و تجربیات جدید بروید و برای امتحان کردن چیزهای جدید و مشارکت در پروژه های بزرگ تر، فرصت ها را به چنگ بیاورید! اما باید بگوییم که این حرف ها مزخرف است.به گمان من اگر هدفتان این است که کارهای مختلف زیادی را تجربه کنید و در انتها چیز زیادی نصبیتان نشود، مختارید به همه بله بگویید.اگر هدف بلندمدتتان بله گفتن است، با تمام وجود بگویید بله! اما اگر قصد دارید چیزی بسازید، باید بدانید که زمان محدودی در اختیار دارید و باید چهارچشمی از آن مراقبت کنید.

در بین افرادی که واقعا سعی دارند کاری را با تمام وجود انجام دهند، یکی از عواملی که افراد موفق را از افراد ناکام جدا می کند، این است که هرکدام چقدر از وقتشان را تلف میکنند.این یک تله ی بسیار ساده است که در آن کارایی بیشتر مساوی است با مشغله ی غیرعادی و…


یان شکتر / کتاب نفس بکش تمرکز کن حمله کن/ کتابی در زمینه ی روانشناسی و ایجاد زندگی خوب / انتشارات رابو/ انتشارات آثار برات 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی تربیتی به این 
لینک سر بزنید.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 131 g
ناشر

رابو

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

22.500 تومان

سود شما: 15.000 تومان

18.600 تومان

سود شما: 12.400 تومان

33.600 تومان

سود شما: 8.400 تومان

28.000 تومان

سود شما: 7.000 تومان