نفوذ در ایران

11.200 تومان

سود شما: 2.800 تومان

مرور برخی برنامه های نفوذ و جاسوسی انگلیس در ایران

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب نفوذ در ایران :

صدها سال است که دولت های غربی، راه شرق را در پیش گرفته و برای مقاصد تجاری و سیاسی، کشورهای مختلف را مورد نفوذ قرار دهند. در این میان، خبیث ترین دولتی که با تاراج اموال دیگر کشورها، آن ها را به مستعمرات خود تبدیل نمود، دولت بریتانیای کبیر یا همان انگلیس است.
در این میان، ایرانیان بیش از چهارصد سال است که شاهد حضور دولت های غربی، همچون پرتقال، آلمان، روسیه، فرانسه و انگلیس در کشور خود بوده اند، اما خیانت های دولت انگلیس بخصوص در صد سال اخیر بیش از بقیه مشهود است.
این کتاب به بررسی نمونه هایی از نفوذ انگلیسی ها در ایران پرداخته است.

بخشی از کتاب نفوذ در ایران:

نفوذ عوامل انگلیس در ایران و کار جاسوسی آنها ، سالهاست که در این کشور آغاز شده و ادامه دارد. ما به اختصار برخی از این موارد که در منابع مختلف تاریخی به آنها اشاره شده بیان می کنیم : با شکست ناپلئون در نبرد واترلو ، دولت انگلستان که از زیر فشار خرد کننده ی امپراتوری فرانسه رهایی یافته بود ، سیاست ممشات نسبت به ایران را کنار گذارد و چهره ی خشن تری به سیاست خود بخشید. دولت انگلستان برای مصون ساختن هندوستان ، دست اندر کار ایجاد حایلی میان ایران و هندوستان گردید. از این رو ، در پی تجزیه ی ایالت های شرقی نظیر کابل ، قندهار و هرات و نیز بخش بزرگی از بلوچستان ایران شد.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 100 g
ناشر

شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

100.000 تومان

سود شما: 25.000 تومان

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان