هدف برایان تریسی

78.000 تومان

سود شما: 52.000 تومان

سریع تر از آنچه تصور می کنید به خواسته هایتان برسید

گزینه های موجود

105 در انبار
تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

هدف برایان تریسی

 

درباره ی کتاب :

 

در کتاب هدف برایان تریسی شما با بیست و یک نقطه نظر و راهکار مهم آشنا می شوید. این کتاب ( کتاب هدف اثر برایان تریسی ) به شما کمک می کند که در زندگی به هر آنچه می خواهید برسید. به این نتیجه می رسید که حد و اندازه یی برای موفقیت وجود ندارد! محدودیت ها را خود شما در ذهنتان تعیین می کنید ، آنها را می آفرینید و شاخ و برگ می دهید. این یکی از بزرگترین کشفیات است ، اجازه دهید شروع کنیم.( دیگر کتب مثبت و انگیزشی )

 

موضوع کتاب هدف برایان تریسی 

 

هدف گذاری و تلاش بھترین روشی است که با استفاده از آن می توانید به جایی که می خواهید برسید. به قول معروف هدف گذاری تضمین کننده موفقیت است، بقیه چیزها حاشیه اند. باید بدانید که زمان و زندگی شما دارایی های ارزشمندی هستند. هرگز جایگزینی برای آنها نیست. نویسنده ( برایان تریسی) در کتاب هدف برایان تریسی بیان می کند که چگونه هدف گذاری درستی داشته باشید و سپس برای تحقق آن تلاش کنید.

شما به تنها چیزی که نیاز دارید یادگیری اصول درست هدف گذاری است که با خواندن کتاب هدف برایان تریسی به خوبی به آن پی خواهید برد. تریسی در قسمتی از کتاب می نویسد: من در سال ۱۹۸۱ شروع به آموزش سیستم خود در کارگاه ها و سمینارها کردم. که اکنون در ۳۵ کشور به بیش از ۲ میلیون نفر رسیده است. آنچه من فهمیدم این بود که این ایده ها همه جا جواب می دهند. برای همه، تقریبا در هر کشوری، فرقی نمی کند که در زمان شروع، تحصیلات، تجربه و یا سابقه شما چیست. تمرین مرتب و منظم هدف گذاری، ما را از فقربه سعادت، از ناامیدی به تحقق، از شکست به موفقیت و رضایت سوق داده است. این سیستم همین کار را برای شما انجام خواهد داد.

 

هدف برایان تریسی

هدف

 

بخشی از کتاب هدف برایان تریسی :

 

راه رسیدن به خوشبختی

 

هدف گذاری و تلاش همه روزه برای دستیابی به این هدف و در نهایت، رسیدن به آن به قدری قدرتمند است که فکر کردن به هدفتان نیز هست، حتی در شرایطی که هنوز قدم اول را برنداشته اید، شما را خشنود می کند. برای برخوردار شدن از حداکثر توانایی های خود، باید برای هر روز زندگی تان هدفی را در نظر بگیرید. باید یک کانون لیزری در زندگی بسازید، به طوری که همیشه درباره ی آنچه دوست دارید، فکر کنید، نه به آنچه دوست ندارید؟

باید از این لحظه به بعد مصمم شوید که یک موجود زنده ی هدف جو هستید، مانند یک موشک راهنمایی شونده و یا یک کبوتر لانه یاب، تابه سوی هدف هایی که برایتان مهم هستند به حرکت درآیید. برای رسیدن به هدف هایتان باید بکوشید. داشتن هدف های روشن به شما این امکان را می دهد تا از همه توانمندی های خود برای دستیابی به موفقیت استفاده کنید. هدف به شما امکان می دهد بر تمامی موانع زندگی خود غلبه کنید و به موفقیت های نامحدود برسید.

 

 توانمندی های بالقوه تان را آزاد کنید

 

1. تصور کنید از یک توانمندی ذاتی برخوردارید تا به هر هدفی که برای خود تعیین می کنید برسید. دوست دارید به کجا برسید، چه چیزهایی را به دست آورید و چه کار کنید؟
٢. کدام فعالیت است که به شما بیشترین امکان را میدهد که احساس ضایت کنید؟

 

هدف برایان تریسی

توانمندی های شما

 

 

توجیه نکنید

 

اولین ریشه ی مشکلات که سبب احساسات منفی می شود، توجيه کردن است. تا حدی خود و دیگران را توجیه کنید که حق دارید، وگرنه احساس منفی در شما خواهد ماند و با شما دمخور خواهد شد. اگر عصبانیت خود را از بین نبرید، پیوسته با شما خواهد ماند. به همین دلیل است که اشخاص عصبانی، همیشه می خواهند با ذکر دلیل ثابت کنند که، حق دارند عصبانی باشند.
برای مثال ممکن است کسی تحت تأثیر شرایط بد اقتصادی، بیکار شود. ممکن است شما از تصمیم رئیس شرکتتان ناراضی باشید و بعد بخواهید با ذکر دلیل بگویید که رئیستان تصمیم منصفانه ای نگرفته است. حتی ممکن است برای تلافی، علیه او اقدام قانونی کنید. بهتر است شما در آن هنگام به خود بگویید: «بسیار خوب ! من بیکار شدم. این اتفاقات زیاد می افتد. موضوع شخصی در کار نیست، همیشه کسانی هستند که شغلشان را از دست می دهند و من فکر می کنم، بهتر است دست به کار شوم و شغل دیگری پیدا کنم.»
احساسات منفی تان را از بین ببرید و آرام شوید و با توجه بیشتری تلاش کنید تا مجددا به بازار کار برگردید. به محض آنکه توجیه کردن را کنار بگذارید، به شخص مثبت تر و مؤثرتری تبدیل می شوید.

 

فهرست کتاب هدف برایان تریسی :

 

 • اول توانمندی های بالقوه تان را آزاد کنید.
 • دوم افسار زندگی تان را محکم در دست بگیرید.
 • سوم آینده در دستان شماست ، آن را خلق کنید.
 • چهارم امید ها و ارزش های خود را توصیف کنید و در جهت تحقق آنها برآیید.
 • پنجم اهداف واقعی تان را مشخص کنید.
 • ششم در مورد اهداف و آرمان های واقعی تان بیندیشید.
 • هفتم به تجزیه و تحلیل باورهای درونی تان بپردازید.
 • فصل هشتم از ابتدا آغاز کنید.
 • نهم پیشرفت های خود را اندازه گیری کرده و روند آنها را بهبود ببخشید.
 • دهم موانع و عوامل ناکامی را از بین ببرید.
 • یازدهم در زمینه ی کاری خود مهارت یابید.
 • دوازدهم با اشخاص متخصص و عالم رفت و آمد کنید.
 • فصل سیزدهم وارد عمل شوید.
 • چهاردهم مدیریت زمان را فراموش نکنید.
 • پانزدهم هرروز اهدافتان را مرور کنید.
 • شانزدهم اهدافتان را در ذهن بپرورانید.
 • هفدهم در تمام اوقات انعطاف پذیر باشید.
 • هجدهم به آزادسازی خلاقیت درونی تان بپردازید.
 • نوزدهم فعالیت روزانه ی مستمر داشته باشید.
 • بیستم در راه رسیدن به موفقیتتان پافشاری کنید.

 

 

کتاب هدف برایان تریسی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

 

توضیحات تکمیلی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “هدف برایان تریسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات پیشنهادی

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

78.000 تومان

سود شما: 52.000 تومان

100.800 تومان

سود شما: 67.200 تومان

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

69.000 تومان

سود شما: 46.000 تومان

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

48.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

114.000 تومان

سود شما: 76.000 تومان

144.000 تومان

سود شما: 36.000 تومان