هشت کتاب جلد سخت

%20 تخفیف

این کتاب مجموعه ای از دفتر شعرهای مرگ رنگ، زندگی خواب‌ها، آواز آفتاب، شرق اندوه، صدای پای آب، مسافر، حجم سبز، ما هیچ، ما نگاه است.

لطفا صبر کنید...

هشت کتاب جلد سخت

%20 تخفیف

این کتاب مجموعه ای از دفتر شعرهای مرگ رنگ، زندگی خواب‌ها، آواز آفتاب، شرق اندوه، صدای پای آب، مسافر، حجم سبز، ما هیچ، ما نگاه است.

دسته بندی : ادبیات
  • ناشر : وانک
  • نویسنده : سهراب سپهری
  • سایز کتاب : رقعی
  • تعداد صفحات : 458
  • نوع جلد : سخت
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر هشت کتاب جلد سخت مبلغ 9,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
45,000
%20

36,000

تومان

محصولات مرتبط

شعار سهراب صمیمی، سرشار از تصویرهای بکر و تازه است که همراه با زبانی نرم، لطیف، پاکیزه و منسجم تصویرسازی می‌کند. شعر او ابتدا به سبک نیمایی بود ولی بعدها با شناخت بیشتر از رویه خود، اشعارش در مدار انسان‌شناسی و بر اساس آموخته‌هایش از فلسفه ذهن قرار گرفت. قطعه شعری که پیش رو دارید از همین مجلد انتخاب‌شده است: «دیرگاهی است در این تنهایی/ رنگ خاموشی در طرح لب است/ بانگی از دور مرا می‌خواند/ لیک پاهایم در قیر شب است/ رخنه‌ای نیست در این تاریکی/ در و دیوار به‌هم پیوسته/ سایه‌ای لغزد اگر روی زمین/ نقش وهمی است ز بندی رسته/ نفس آدم‌ها/سر به سر افسرده است/روزگاری است در این گوشه پژمرده هوا/هر نشاطی مرده است/ دست جادویی شب/در به‌روی من و غم می‌بندد/می‌کنم هرچه تلاش/او به من می‌خندد /نقش‌هایی که کشیدم در روز/شب ز راه آمد و با دود اندود طرح‌هایی که فکندم در شب/روز پیدا شد و با پنبه زدود/دیرگاهی است که چون من همه را/رنگ خاموشی در طرح لب است/جنبشی نیست دراین خاموشی این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
ناشر وانک
نویسنده سهراب سپهری
سایز کتاب رقعی
تعداد صفحات 458
نوع جلد سخت