هم نام گل های بهاری

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان

نگاهی نو به زندگی و شخصیت پیامبر گرامی صلی الله علیه و اله

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب هم نام گل های بهاری:

نویسنده نه ماه حدود ۵۰۰ کتاب مطالعه کرده است تا این کتاب ارزشمند را بنویسد. کتاب همنام گل های بهاری روایتی مستند و جذاب است که شما را با زندگی خاتم پیامبران آشنا می‌کند. کتاب هم نثر جذابی دارد و هم در محتوا بسیار دقیق است. این کتاب برای علاقه‌مندان به زندگی پیامبر (ص) بسیار جذاب است. با این کتاب می‌توانید اطلاعات مفید و دقیقی درباره پیامبر اسلام (ص) به دست بیاورید. 
این کتاب که با نثری روان و قابل فهم و کاربردی به خصوصیات اخلاقی پیامبر (ص) و توصیه های آن حضرت (ص) در زمینه های مختلف پرداخته است، با استفاده از منابع معتبر شیعی و اهل سنت گردآوری شده است. موضوعات متنوع این کتاب علاقمندان به پیامبر را با ویژگیهای انسان کامل آشنا می کنند.
«هم نام گل های بهاری» جلد اول از مجموعه چهارده جلدی «سیره کاربردی چهارده معصوم» است که برنده جایزه کتاب سال حوزه شد.
در این مجموعه سعی می شود مسایل مختلف زندگی از دیدگاه پیامبر اسلام(ص) بیان شود و هدف این مجموعه پاسخ به این سوال است که در روزگار امروز و برای انسان قرن بیست ویکم چگونه اهل بیت می توانند الگو باشند و چگونه آنها می توانند گرهی از زندگی مردم باز کنند. این سیره کاربردی که بیش از صد موضوع مثل محیط زیست و حقوق مخالفان را شامل می شود، برای جوانان و نوجوانان نوشته شده است.

بخشی از کتاب هم نام گل های بهاری:

انگشتر:
انگشتر به دست راست می کرد . انگشتر با نگین عقیق سرخ ، یاقوت ، فیروزه ، بلور ، جزع یمانی و زمرد را مستحب می شمرد . خوش نمی داشت انگشت کوچک دست راست داشت. هنگام وضو ، سه بار انگشتر را حرکت می داد.همواره نگین را به طرف دست می چرخاند و بسیار به آن می نگریست. به معمول انگشترش در بند وسط انگشت وسط بود اما بسیاری از اوقات ، آن را  در انگشت کنار انگشت ابهام می گذاشت…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 300 g
ناشر

معارف

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

76.000 تومان

سود شما: 19.000 تومان

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

720.000 تومان

سود شما: 180.000 تومان