هوش مالی خود را افزایش دهید!

56.400 تومان

سود شما: 37.600 تومان

درباره پول و سرمایه خود باهوش تر عمل کنید.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید :

پیشنهاد می ‌کنیم اگر تا کنون تحت آموزش‌های مالی و اقتصادی نبوده‌اید و یا نیاز به افزایش آگاهی خود در این زمینه دارید، پای صحبت‌های رابرت کیوساکی اقتصا ددان و نویسنده کتاب معروف «پدر بی پول پدرپول دار» بنشینید. آموزش‌های این کتاب به شما کمک خواهد که در امور مالی باهوش ‌تر عمل کنید، قوانین بازی مالی را یاد بگیرید و براساس این قوانین بهترین نتیجه را کسب کنید. چرا که کیوساکی معتقد است با افزایش هوش مالی و تحلیل اطلاعات مالی می‌توانید موفقیت مالی خود را تضمین کنید. در قسمتی از این کتاب می خوانیم:هدف این کتاب این نیست که به شما آموزش داده و به شما دیکته کند، چه کاری انجام دهید که ثروتمند شوید، بایدها و نبایدها همواره عوض می‌شوند. در عوض، من رسالت شخصی خود را بر مجهز ساختن شما برای باهوش شدن از نظر مالی، قرار داده‌ام. هدف من برای شما این است که قوانین جدید پول را بشناسید به طوری که وقتی فرصتی برای خلق پول به دنبالتان می‌آید، به اندازه کافی باهوش باشید تا آن را تشخیص دهید. این را در نظر بگیرید که ادامه روند افزایش هوش مالی شما و زیاد کردن دانش خود از پول چه خیری برای شما در بر خواهد داشت. پیرامون خود را با آن دسته از کسانی پر کنید که از شما باهوش تر هستند و تا جایی که می‌توانید دوستان مشاور بیابید. تعریف من از دوست مشاور ساده است، کسی که در حال حاضر در جایی است که شما می‌خواهید باشید.» کتاب حاضر را نشر الماس پارسیان به چاپ رسانده .
پول دوستی چیز بدی نیست، بلکه بی پولی است که بدی می آورد. در دنیای امروز، صرف نظر از این که ثروتمند، فقیر، باهوش یا حتی کم هوش باشیم، آموزش مالی برای بقای ما کاملاً ضروری است و نبود آن، جامعه را در بیشتر موارد، فقیر می سازد.این کتاب، درباره راهکارهای مالی نیست، بلکه درباره باهوش تر شدن از لحاظ مالی است تا بتوانید اطلاعات مالی خود را پردازش و مسیر خود را به سوی سعادت مالی پیدا کنید.

بخشی از کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید :

کسب و کار و سرمایه گذاری پر از اطلاعات گمراه کننده هستند. یک کار آفرین و سرمایه گذار باید همیشه گوش به زنگ باشد و مراقب اطلاعات گمراه کننده باشد. مثلا بارها ، کارشناسی مالی به شما چیزی خواهد گفت و سپس برعکس آن را انجام می دهد. او ممکن است تلویزیون تماشا کند و بگویید سهام رو به ترقی است و سهام بخرد. این اطلاعات کم موجب می شوند دیگران بروند و سهام بخرند و بخاطر این کار آنها ،قیمت سهام افزایش یابد. هنگامی که سهام گران می شود آن فرد توصیه می کند که سهام را بفروشید و سود هنگفتی حاصل کنید. به این کار پمپ و تخلیه می گویند.
کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید را به همراه تخفیف ویژه ی ان خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 233 g
ناشر

الماس پارسیان

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ چهارم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

52.800 تومان

سود شما: 13.200 تومان

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان

39.200 تومان

سود شما: 9.800 تومان

19.200 تومان

سود شما: 12.800 تومان