وب دیزاین

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان

مجموعه کتاب های طراحان حرفه ای گرافیک

گزینه های موجود

در انبار موجود نمی باشد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب وب دیزاین نوشته ی امیرسامان حنیفی :

حنیفی در کتاب «وب دیزاین» عنوان می‌کند که چگونه گرافیک صفحات وب از عوامل مهم برای برقراری ارتباط بین تولیدکننده محتوا و مخاطبان محسوب می‌شود. همچنین نویسنده بیان می‎کند که چطور می‌توان با نحوه صحیح طراحی صفحات وب و آموزش گرافیک این صفحات، به برقراری ارتباط موثر با بیننده کمک کرد.
این مجموعه تلاش می کند نگاهی درست به نحوه ی طراحی و اجرای صفحات وب بدست دهد. و ملزومات و قواعد لازم را در ایجاد این صفحات مشخص نماید. بر همیت اساس با تحلیل و بررسی تبلیغات و طراحی گرافیک اثبات می کند که صفحات وب در مرحله اول یک محصول گرافیک است و با توجه به ماهیت هنر گرافیک ، که ذات انتشار و ارتباط را در خود دارد ، می بایست قوانین و ملزومات نحوه انتشار به خوبی در نظر گرفته شده و در طراحی رعایت شود . طراحی وبسایت ها و صفحات وب توسط مهندسین نرم افزار تنها و فقط به واسطه توانایی اجرا و انتشار این صفحات و بدون داشتن دانش و هنر گرافیک ، که هنر برقراری ارتباط از طریق تصویر و نوشتار است ، کاری اشتباه بوده و نتیجه ی آن داشتن سایتی بدون توانایی برقراری ارتباط ، فاقد زیبایی و خلاقیت می باشد. هرچند که به بهترین شکل اجرا یا به بیان بهتر منتشر شده باشد.

بخشی از کتاب وب دیزاین نوشته ی امیرسامان حنیفی :

اگر تصور کنیم که بخش منطقی شناسایی مخاطب و درک پیام ، بخش پنهان و غیر قابل دیدن یک کار گرافیک است ، آنگاه بخش تصویر و ایده که مربوط به بخش خلاق کار است ، قسمت دیدنی و ملموس کار طراحی گرافیک می باشد.این بخش که به نیروی خلاق گرافیک دیزاینر احتیاج دارد تا بتواند ایده ، تصاویر ، فرم ها و رنگ ها و نوشته هایی بسازد که محتوای پیام را به بهترین وجه برای مخاطبین مورد نظر بیان کند. در این بخش عمل اصلی ارتباط با مخاطب انجام می شود…
کتاب وب دیزاین نوشته ی امیر سامان حنیفی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 191 g
ناشر

مارلیک

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

14.100 تومان

سود شما: 9.400 تومان

48.000 تومان

سود شما: 12.000 تومان

16.000 تومان

سود شما: 4.000 تومان

40.000 تومان

سود شما: 10.000 تومان