و کوهستان طنین انداز شد

118.500 تومان

سود شما: 39.500 تومان

رمانی تاثیر گذار و خواندنی از نویسنده ی کتاب پرفروش بادبادک باز

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب و کوهستان طنین انداز شد :

و کوهستان طنین انداز شد سومین رمان نویسنده ی آمریکایی-افغانی ، خالد حسینی است که در سال 2013 منتشر شد. سبک نگارش این کتاب از جذابیت های آن به شمار می آید طوری که در هریک از نه فصل کتاب داستان از زبان یکی از شخصیت ها بازگو می شود. درون مایه ی داستان بر اساس رابطه ی یک پسر ده ساله به نام عبدالله و خواهر سه ساله اش پری می باشد که پدر آنها تصمیم می گیرد تا آن ها را به زوجی بدون فرزند در کابل بفروشد. و البته در این بین حوادث ریز و درشتی وجود دارد که روایت های مختلف داستان را به هم گره می زند.
خالد حسینی در این رمان موضوعات دو رمان قبلی خود ، بادبادک باز و هزار خورشید تابان که از دغدغه های اصلی این نویسنده است را ادامه می دهد و با تمرکز روی رابطه ی خواهر و برادری سعی دارد تا  قضاوت در مورد شخصیت ها را ا آنجا که می تواند سخت و پیچیده جلوه دهد.
و کوهستان طنین انداز شد در فاصله کمی به عنوان ده رمان پرفروش انگلیسی زبان در سال انتشارش تبدیل شد و از مرز فروش پنج میلیون نسخه عبور کرد.

بخش از کتاب :

بسیار خوب ، از من می خواهید براتون قصه تعریف کنم ، باشه . اما فقط یه دونه ، نه بیشتر . پری جان ، الان دیر وقته ، من و تو فردا سفری طولانی در پیش داریم و باید امشب رو خوب بخوابی . تو هم همین طور عبدالله . من و خواهرت که رفتیم ، تو و مادرت تنهایید و من روی حرف تو حساب می کنم ، پسر . حالا وقت قصه است . هردوی شما خوب گوش کنید و وسط حرف من هم نپرید. 
روزی روزگاری ، در زمانی که دیوها ، غول ها و اجنبه روی زمین همه جا پرسه می زدند ، کشاورزی به نام بابا ایوب زندگی می کرد . او به همراه خانواده ی خود در دهکده ی کوچکی به نام میدان سبز به سر می برد…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 400 g
ناشر

راه معاصر

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان

232.500 تومان

سود شما: 77.500 تومان

336.000 تومان

سود شما: 144.000 تومان