پاریس تک نفره مترجم محمد مهدی قاسملو

%40 تخفیف

نخستین و بلندترین داستان از مجموعه ای به همین نام

لطفا صبر کنید...

پاریس تک نفره مترجم محمد مهدی قاسملو

%40 تخفیف

نخستین و بلندترین داستان از مجموعه ای به همین نام

دسته بندی : رمان خارجی
  • ناشر : میلاد
  • نویسنده : جوجو مویز
  • مترجم : محمد مهدی قاسملو
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 192
  • نوبت چاپ : چاپ دوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر پاریس تک نفره مترجم محمد مهدی قاسملو مبلغ 32,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
80,000
%40

48,000

تومان

محصولات مرتبط

 پاریس تک نفره (paris for one)

پاریس تک نفره نوشته جوجو مویز (Jojo Moyes)، عنوان نخستین و بلندترین داستان از مجموعه‌ای به همین نام همراه با هشت داستان کوتاه دیگر است و ماجرای آن به نل، دختری بیست‌ و شش ساله مربوط است که می‌خواهد برای نخستین بار به پاریس برود. او دختری ماجراجو و اهل خطر نیست اما هنگامی که نامزدش در ایستگاه راه‌آهن حاضر نمی‌شود تا سفر رومانتیک او را ممکن کند تصمیم می‌گیرد به تنهایی سفر کند. در این سفر، با فابین آشنا می‌شود و اتفاقاتی در پاریس برایش روی می‌دهد که شخصیت و زندگی او را طی این سفر آخر هفته دست‌خوش دگرگونی ژرف می‌کند…
«نل» می‌تواند نمودی از آدم‌هایی باشد که دیدی متفاوت را در زندگی خود ایجاد می‌کنند و به شکستن پوسته‌ شخصیت خود تن می‌دهند و جشن تغییری که در پیش دارند را به تماشا می‌نشینند.
پاریس تک نفره تنها یک بخش از این کتاب پرفروش است. در واقع جوجو مویز در ادامه کتاب داستان‌های کوتاهی نیز در اختیار طرفداران خود قرار می‌دهد.
داستان زنان توانمندی که سختی‌های زندگی آنها را از پا درنمی‌آورد و با تمام وجود برای تغییر زندگی خود تلاش می‌کنند و آنقدر که این تلاش مهم و زندگی‌بخش است نتیجه نهایی مهم نیست؛ حتی اگر هرگز زندگی هم‌قدمشان نباشد.


 

بخشی از متن کتاب پاریس تک نفره

این‌ها همه پیامدهای بزرگ‌شدن در شهری کوچک است ـ همه تصور می‌کنند؛ دقیقاً می‌دانند تو چی هستی. نل آدمی حساس بود. آرام و ساکت. کسی که با دقت برنامه‌ها را دنبال می‌کرد، فردی قابل اعتماد که می‌توانستی از او بخواهی در نبودنت گل‌ها را آبیاری و از بچه‌ها مراقبت کند و نگران نباشی که با شوهرت ارتباط پنهانی برقرار سازد.
هتلی را در پشت خیابان ریولی پیدا کرده بود. «تمیز، بسیار شاعرانه و دوستانه.» اتاقی با تخت بزرگ به مدت دو شب. خودش را با پیت تصور می‌کرد که بر روی تخت هتل فرانسوی دراز کشیده و از پنجره برج ایفل را تماشا می‌کنند. نمی‌دانست تعطیلات را چگونه در پاریس می‌گذرانند، هیچ تصوری نداشت.

روز بزرگ نزدیک می‌شد، نل از گپ و گفت‌وگو در این‌باره با دیگران لذت می‌برد. به مادرش پس از ناهار روز یکشنبه گفت: «لطفاً بررسی کن، ببین گذرنامهٔ من اعتبار داره؟» یک دست لباس زیر جدید خرید، موهای پایش را اصلاح کرد، و لاک قرمز رنگ روشنی به ناخن پایش زد. در محل کار به همکارش گفت: «یادت نره؛ من جمعه صبح زود حرکت می‌کنم. می‌دونی، دارم می‌رم پاریس.»


کتاب پاریس تک نفره را به همراه تخفیف ویژه از ما خریداری کنید.

ناشر میلاد
نویسنده جوجو مویز
مترجم محمد مهدی قاسملو
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 192
نوبت چاپ چاپ دوم
کد کتاب 119889