پاکسازی ضمیر

40.000 تومان

سود شما: 40.000 تومان

21 روز تطهیر آگاهانه درون

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب پاکسازی ضمیر نوشته ی دبی فورد:

دبی فورد در کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز، فرآیندی سه مرحله‌ای را معرفی می‌کند که به ما قدرت رها کردن افکار مسموم و رفتار مخرب و در عوض رسیدن به آرامش عمیق درونی را می‌دهد. این سفر 21 روزه چشمان ما را به روی هر‌ آنچه هستیم و می‌خواهیم باشیم، می‌گشاید.
پاکسازی آگاهی در 21 روز (Consciouness Cleanse) راهی است که بیست‌ویک شبانه‌روز را به ایجاد رابطه‌ای عمیق و عاشقانه میان روح و نیرویی بیکران اختصاص می‌دهد. نیرویی که شما را در رسیدن به برترین تجلی وجودتان به جنب‌وجوش وامی‌دارد. این سفر فرایندی است عمیق برای پاکسازی گذشته، پذیرش صادقانه‌ی حال و به تصویر کشیدن آینده‌ای متفاوت با هر آن‌چه در تصورتان می‌گنجد. قصد بر آن‌ است که طی این سفر در بازسازی عرفانی، دگرگونی عاطفی و اتصال مجدد با عمیق‌ترین تمنای وجودتان غوطه‌ور شوید. این دوره‌ی پاکسازی به شما کمک می‌کند با رها کردن باورها و فرضیات غلط گذشته به رابطه‌ای ژرف و بی‌نظیر با عشقی بیکران دست یابید. عشقی که فقط با آشتی با خود، دیگران و زندگی کنونی‌تان میسر است.
دبی فورد (Debbie Ford) در عملی‌ترین و کاربردی‌ترین اثر خود، پاکسازی آگاهی در 21 روز، شما را با خود به سفری اکتشافی می‌برد. در این سفر پوسته خارجی ما برای عیان کردن گنج درون‌مان به زیبایی می‌ریزد.
اگر به‌طور جدی قصد کرده‌اید به سفر بیست‌ویک روزه پاکسازی آگاهی بروید به احتمال زیاد به این علت است که می‌دانید چیزی بسیار بیشتر و ارزنده‌تر از آن‌چه هم‌اکنون دارید در انتظار شماست. پس از این، میان‌مایگی در هیچ بخش زندگی‌تان ‌جایی ندارد، چراکه یا باید رنج‌تان فزونی یابد یا اشتیاق‌تان برای رسیدن به برترین تجلی وجودتان! زین پس شما چیزی بیش از آن‌چه هم‌اکنون دارید، می‌خواهید و می‌دانید سزاوار آن هستید. می‌دانید فرصت‌هایی هست که هنوز به آن دست نیافته‌اید و آماده‌اید به استقبال‌شان بروید. بنابراین امروز و همین لحظه بهترین زمان بازستاندن نیروی خویش از دنیای بیرون، هدایت آن به درون و آغاز سفری روحانی به مقصد جان است. تنها در این راه است که می‌توانید غبار از آگاهی خویش بردارید و روح‌انگیزترین وجه انسانی خویش را ببینید.

کتاب پاکسازی ضمیر اثر دبی فورد است.این کتاب ما را وارد دنیایی شگفت انگیز میکند. دنیایی که همیشه آرزویش را داشتیم.
شما بهتراست با خواندن این کتاب؛ گذشته و تمام محدودیت هایی را که برای خود ایجاد کرده اید  دور بریزید و در پی پیدا کردن مسیری برای زندگی آینده خود باشید.
ضمیر انسان ها مانند یک ضبط صوت عمل میکند ،در واقع هرآنچه به او بدهی همان را تحویل خواهی گرفت به همین دلیل است که میگویند هرطور که دیگران را قضاوت کردی همانطور هم مورد قضاوت قرار میگیری.
در این کتاب 21 روز تمرین و ممارست را به شما می آموزند تا به پاکسازی ضمیر خود اقدام کنید در واقع به آن بیداری روحانی در 21 روز گفته میشود .
با خواندن این کتاب مشکلات گذشته را دور بریزید و به ضمیر ناخودآگاهتان شیوه های جدید و مثبت را یاد دهید تا نتایج مثبت هم به زندگیتان برگردد.

بخشی از کتاب پاکسازی ضمیر نوشته ی دبی فورد:

سفر بیست‌ویک روزه‌ی پاکسازی آگاهی سفری معنوی برای بازستاندن نور درون شماست، اما بخش مهمی از این سفر تشخیص و پذیرش بخش‌های تاریک و کشمکش‌های ناتمام درون‌تان است. تاریکی چیزی نیست جز عدم حضور نور. تاریکی فقط به جایی رخنه می‌کند که سموم انباشته و موانع خودساخته وجود دارد. اکنون این فرصت را دارید که از گذشته عبور کنید و تمام محدودیت‌های خودساخته خویش را دور بریزید؛ آری تمامی آن‌ها را. این بیست‌ویک روز برای شما فرصت و چالشی است تا خود را از اسارت هر آن‌چه هستید برهانید، بپذیریدشان و بر آن‌ها چیره گردید. فرصتی است برای بازستاندن هر آن‌چه در تاریکی مانده است و تبدیل آن به روشنایی. برای تضمین موفقیت خود در این راه فقط کافی است اشتیاق، صداقت، شهامت و بخشش داشته باشید.

درباره ی دبی فورد نویسنده ی کتاب پاکسازی ضمیر :

۳ کتاب اول دبی با نام‌های نیمه تاریک جویندگان نور، طلاق معنوی و راز سایه هنوز هم به عنوان پیشگامان آموزش‌های عاطفی و معنوی شناخته می‌شوند. نیمه‌تاریک وجود در فهرست پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز در سال ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱ قرار گرفت. صداقت، شفافیت و کاربردی بودن از اصلی‌ترین ویژگی‌های آثار دبی است و خوانندگان را به یک سفر درونی و روانی وارد می‌کند. دو کتاب بعدی فورد با عناوین سوال های درست و بهترین سال‌های زندگی خود در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و دارای دستورالعمل هایی برای غلبه بر محدودیت‌های فردی و کسب موفقیت است. چرا مردم خوب کارهای بد انجام می‌دهد ششمین کتاب دبی است. او در این کتاب بزرگ‌ترین فجایع انسانی و شکاف‌های درونی که در زندگی روزمره همه افراد اتفاق می‌افتد را بیان می‌کند. پاک‌سازی آگاهی ۲۱ روزه، یکی دیگر از آثار دبی است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. هدف از این برنامه کاربردی یافتن معنا و هدف، بالا بردن کیفیت زندگی و مهم‌تر از همه ساختن ارتباط صمیمی و دوستانه با خود است. اثر سایه یکی دیگر از کتاب‌های مشهور این نویسنده است که با همکاری دیپاک چوپرا و ماریان ویلیامسون نوشته شد. در این کتاب سایه انسان از سه دیدگاه متفاوت مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین در کتاب شجاعت که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، دبی به ما توضیح می‌دهد که چطور توانسته بر مشکلات زندگی‌اش غلبه کند و به یک زن قوی و شجاع تبدیل شود. در حال حاضر آثار دبی توسط دانشگاهیان، معلمان، وکلا و درمانگرها در سراسر دنیا مورداستفاده قرار می‌گیرد تا آن‌ها نیز همانند دبی بتوانند از صمیم قلب به بقیه انسان‌ها کمک کنند.

کتاب پاکسازی ضمیر نوشته ی دبی فورد را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 196 g
ناشر

نیک فرجام

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

68.000 تومان

سود شما: 17.000 تومان

114.750 تومان

سود شما: 20.250 تومان

33.600 تومان

سود شما: 8.400 تومان

29.250 تومان

سود شما: 9.750 تومان