پسر نوح

56.000 تومان

سود شما: 14.000 تومان

. این کتاب در قالب داستان از سرویس‌های بیگانه‌ای سخن می‌گوید که دست به مذهبی‌نمایی می‌زنند و در تلاشند تا مسیر مستقیم دین را به انحراف بکشانند.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب پسر نوح :

رفتن زیر لوای مذهب، راهی است که بسیاری انتخاب می‌کنند تا به این وسیله بتوانند در زندگی خود پاکدامنی پیشه کنند و مسیر درست را بشناسند. اما چه به روزشان می‌آید اگر بفهمند، اعتقاداتی که خودشان را به آن وصل کرده بودند، مسیری انحرافی است؟ مذهبی‌نمایی‌هایی که می‌خواهند مسیر دین را منحرف کنند و جریان‌هایی به وجود بیاورند که خارج از اهداف و برنامه‌های یک دیانت باشد.
پسر نوح، داستانی درباره همین موضوع است. این کتاب در حقیقت تلاشی است برای پرده برداری مختصری از سرویس‌های بیگانه. از عوامل داخلی سخن می‌گوید که در تلاش برای سازماندهی جریان‌هایی هستند که اسلام را به خاطر مجالس ختم و عزا می‌خواهد و امام حسین را فقط برای روضه. 
می‌توان با اطمینان گفت که اگر روزی جریان تکفیری شیعی در عالم به وجود بیاید، از همین قماش مردم است که به سراغش می‌روند، جذبش می‌شوند و همین افراد هستند که فعالیت‌های چنین جنبش‌هایی را سازماندهی می‌کنند.

پسر نوح را به تمام دوست‌داران داستان‌هایی با درونمایه مذهبی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره محمدرضا حدادپور جهرمی

محمد رضا حدادپور جهرمی متولد سال ۱۳۶۳ است، او یکی از استادان جوان حوزه علمیه جهرم است که معاونت پژوهشی این حوزه را نیز به عهده دارد. او فعالیتش را با کانال تلگرامی دلنوشته‌های یک طلبه شروع کرد. او به شهرت فراوانی بین ادب دوستان انقلابی رسید و آثار مختلفی را منتشر کرد. بیشتر آثارش داستانی و با موضوعاتی مانند فتنه و زندگی طلبه‌ها و خاطرات جنگ منتشر شده است.

در دنیای امروز که انقلابیون کمتر به سراغ داستان‌نویسی رفته‌اند، محمدرضا حدادپور جهرمی به درستی درک کرده است که داستان‌گویی زبان نسل امروز است و اگر قرار است اطلاعاتی به مخاطب منتقل شود می‌توان از آن استفاده کرد. آثار این نویسنده در انتشارات حداد منتشر شده است. 

کتاب پسر نوح را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 393 g
ناشر

حداد

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

44.000 تومان

سود شما: 11.000 تومان

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان