پس از تو آثار برات

66.000 تومان

سود شما: 44.000 تومان

از پرفروش ترین رمان های نیویورک تایمز

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب پس از تو از جوجو مویز :

ما همه چیز را از دست می دهیم اما در مسیر زندگی ، دوباره خوش حالی را به دست خواهیم آورد ، زیرا در ما هنوز عشق معنای بودن را دارد. از دست دادن کسی که دوستش داری خیلی دردناک می باشد و غم و اندوه پاسخ طبیعی به از دست دادن است . در بالای غم و اندوه ، شما مجبور به انجام تغییراتی هستید که آماده انجامشان نیستید. سخت می شود زندگی خود را حفظ کنید. انتظار دارید که پیش بروید و از گذشته بیرون بیایید ؛ باید حرکت کنید تا دوباره عشق را به زندگی تان بازگردانید.
جوجو مویز در کتاب پس از تو قبل از بازگرداندن ایمان به عشق ، قصد دارد قلبتان را بشکند . توانایی ذاتی او برای توصیف افراد آسیب دیده با زندگی پیچیده بسیار درخشان است. کتاب او امر به برقراری صلح با گذشته دارد و به ما یادآوری می کند که زندگی هنوز وجود دارد . همانطور که مویز می گوید :« این زندگی است ؛ ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد . به همین دلیل است که ما باید در صورتی که می توانیم شانس خود را امتحان کنیم. »

درباره ی جوجو مویز :

جوجو مویز در سال 1969 در لندن متولد و بزرگ شد. پس از یکسری مشاغل متنوع سریعا به عنوان نویسنده ای تمام وقت شروع به نوشتن کرد. او در کالج سلطنتی هالووی و کالج بارفورد نیوجرسی و دانشگاه لندن تحصیل کرد. در سال 1992 موفق به دریافت بورس تحصیلی شد که توسط روزنامه مستقل تامین مالی شده بود تا دوره روزنامه نگاری را به پایان برساند .
او از سال 2002 زمانی که اولین کتابش باران پناه دهنده را منتشر کرد ، از کار روزنامه نگاری بیرون آمد . او با رمان من پیش از تو به شهرت جهانی رسید. همچنین جوجو مویز دوبار برنده جایزه رمان عاشقانه سال برای کتاب های میوه خارجی و آخرین نامه معشوق شد. او هم اکنون در کنار همسر و سه فرزندش در اسکس انگلستان زندگی می کند.

بخشی از کتاب پس از تو از جوجو مویز :

-عزیزم اسمت چیست ؟ 
گردنم را با آتل بسته اند ، احساس می کنم دستی با ملایمت بر روی سرم کشیده می شود. نفس می کشم ، واقعا عجیبه .
-چشمتو باز کن . منو ببین . بهم نگاه کن . میتونی اسمتو بهم بگی ؟
دهانم را به سختی باز می کنم تا حرفی بزنم ، اما صدایی که از گلویم خارج می شود واضح نیست. احساس می کنم زبانم را گاز گرفته ام. بوی خون توی دهانم می پیچد ؛ گرم . نمی توانم خودم را تکان بدهم .
-الان می خوایم بزاریمت روی تخت مخصوص صدمات ستون فقرات . باشه ؟ شاید یک دقیقه درد بکشی ، اما بهت مورفین می زنم تا دردش یه کم قابل تحمل بشه.
مرد صدایی آرام و موزون و ملایم دارد . انگار سقوط روی زمین با دست و پای شکسته و خیره شدن به آسمان سیاه شب اتفاق مهمی نیست. خنده ام گرفت. می خواستم بگویم چقدر مضحکه که الان اینجام. اما آن لحظه هیچ کلمه ای نمی توانست بیانگر حالم باشد.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 500 g
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

18.900 تومان

سود شما: 8.100 تومان

112.000 تومان

سود شما: 28.000 تومان

71.200 تومان

سود شما: 17.800 تومان