پک مجموعه داستان های غلامحسین ساعدی

336.000 تومان

سود شما: 84.000 تومان

این پک شامل 7 جلد می باشد.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب پک مجموعه داستان های غلامحسین ساعدی:

بی شک غلامحسین ساعدی یکی از بزرگترین نویسندگان فارسی زبان و از داستان نویس های پیشرو دهه ی چهل شمسی به حساب می آید.
او از متن داستان ها ، افسانه ها و روایت های فرهنگ ایرانی بر خاسته است. نویسنده ای که آثارش آفریده ای از خیال و واقعیت ، ترس و وحشت اند و با زبانی قوی و بیانی هنرمندانه و با نمایش درد و رنج مردم کشورش تاثیری عمیق بر خوانندگان آثارش باقی می گذارد. او به نسلی از نویسندگان ایرانی تعلق دارد که موفق شدند در دهه ی چهل ، ادبیات و هنر ایران را به کلی دگرگون کنند و تاثیرشان بر ادبیات و تئاتر بر ادبیات و تئاتر ایران تا به امروز قابل مشاهده است.

این پک شامل کتاب های :

عزاداران بیل :

عزاداران بیل شامل هشت داستان کوتاه است و با اینکه حوادث به هم ربطی ندارد اما شخصیت ها و مکان ها در طول اثر تکرار می شوند. این داستان ها با استفاده از راوی دانای کل توصیف می شوند و هرکدامشان به یک حادثه پرداخته است.

ترس و لرز :

ترس و لرز شامل شش داستان کوتاه به هم پیوسته رئالیستی است. شش داستانی که در یک روستای کوچک در سواحل جنوبی ایران جریان دارد و هرکدام نمایی از مردمان این روستا را جهت شناخت برخی زوایای فرهنگ روستایی به ما ارائه می دهد .

تاتار خندان :

این کتاب حاصل ایام زندان دکتر ساعدی به سال 1353 و سلول های اسارت اوین است که همچون آینه ای فقر و نکبت مستولی بر جامعه ی آن روزگار باز می تابد.

آشغالدونی :

شخصیت های اصلی این داستان را فقرا بازی می کنند که با نوعی اضطراب محیطی و ترس از آینده روزگار خود را می گذرانند. کتاب ماجرای پدر و پسری خانه به دوش است که در پی حوادثی به نزدیکی بیمارستانی نقل مکان کرده و گذر زمان زندگی شان را به آن نقطه پیوند می زند.

غریبه در شهر :

داستان درباره ی مشروطه طلبان است و تلاش روس های تزاری و زیر دستان آنها برای خاموش کردن قیام است. ماجرا در تبریز اتفاق می افتد ، زمانی که ستارخان گویا از بین رفته و شایع شده که عموش اماقلی می خواهد به شهر قشون کشی کند و روس ها در به در دنبال او می گردند.

آشفته حالان بیدار بخت :

استفاده از فضای رئال با کمی بزرگ گویی باعث جذابیت داستان ها شده است . قلم پدرقدرت و در عین حال ساده نویسی ساعدی این امکان را می دهد که آدم های معمولی هم به راحتی با داستان ها و شخصیت های کتاب های او ارتباط برقرار کنند و بیش از پیش از خواندنش لذت ببرند. 
و کتاب شب نشینی باشکوه 
کتاب مجموعه نمایشنامه های غلامحسین ساعدی  را به همراه تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی انتشارات آثار برات خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 1855 g
ناشر

نگاه

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

232.500 تومان

سود شما: 77.500 تومان

280.000 تومان

سود شما: 70.000 تومان

120.000 تومان

سود شما: 80.000 تومان