چرا تو؟

%15 تخفیف

محور اصلی داستان نگاه مجدد و دقیق به روزگار امام حسن مجتبی و اطرافیان خائن آن امام همام و مظلوم است .

لطفا صبر کنید...

چرا تو؟

%15 تخفیف

محور اصلی داستان نگاه مجدد و دقیق به روزگار امام حسن مجتبی و اطرافیان خائن آن امام همام و مظلوم است .

دسته بندی : دفاع مقدس
  • ناشر : حداد
  • نویسنده : محمدرضا حدادپور جهرمی
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 196
  • نوبت چاپ : چاپ دوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر چرا تو؟ مبلغ 5,700 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
38,000
%15

32,300

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب چرا تو؟:

محور اصلی داستان نگاه مجدد و دقیق به روزگار امام حسن مجتبی و اطرافیان خائن آن امام همام و مظلوم است .نویسنده ادعا ندارد که توانسته حق مطلب را ادا کند اما باید توجه داشت که هدف نویسنده ، بیان کامل و همه جانبه و تحلیل جامع آن روزگار نبوده است و صرفا وقایع را از چشم و اندیشه ی موجودی خطرناک به نام محمد بن اشعث و درباره ی زندگانی و تصمیمات و موقعیت یکی از سگان دست آموز آل یهود شمر بیان کرده است.
نباید انتظار داشت وقتی قرار است از روزگار و جریانی خاص روایت سیاسی امنیتی شود، همه ی ابعاد پیدا و پنهان آن ماجرا و حتی دیگر شخصیت های نورانی و ظلمانی حاضر در آن ماجراها مورد بررسی و نقل قرار گیرد. باید دید هدف اصلی روایت و پیام های گفته و نا گفته ی مدنظر نویسنده چیست و اصلا وقایع از زبان چه کسی نقل شده است.

قسمتی از کتاب چرا تو ؟ :

من بودم و یک طفل ناخواسته از یک رابطه ی نافرجام .گریه و خودزنی و آه و ناله فایده نداشت. نه بلد بودم سقطش کنم نه کسی را خارج از آبادی می شناختم که به او مراجعه کنم و بچه ام را بیندازد. اصلا موقع ما این چیز ها رسم نبود و هرکسی حامله می شد بچه اش را به دنیا می آورد.من بودم و یک عالمه بیچارگی که روی سرم خراب شده بود ...

درباره محمدرضا حدادپور جهرمی

محمد رضا حدادپور جهرمی متولد سال ۱۳۶۳ است، او یکی از استادان جوان حوزه علمیه جهرم است که معاونت پژوهشی این حوزه را نیز به عهده دارد. او فعالیتش را با کانال تلگرامی دلنوشته‌های یک طلبه شروع کرد. او به شهرت فراوانی بین ادب دوستان انقلابی رسید و آثار مختلفی را منتشر کرد. بیشتر آثارش داستانی و با موضوعاتی مانند فتنه و زندگی طلبه‌ها و خاطرات جنگ منتشر شده است.

در دنیای امروز که انقلابیون کمتر به سراغ داستان‌نویسی رفته‌اند، محمدرضا حدادپور جهرمی به درستی درک کرده است که داستان‌گویی زبان نسل امروز است و اگر قرار است اطلاعاتی به مخاطب منتقل شود می‌توان از آن استفاده کرد. آثار این نویسنده در انتشارات حداد منتشر شده است. 


کتاب چرا تو؟ را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر حداد
نویسنده محمدرضا حدادپور جهرمی
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 196
نوبت چاپ چاپ دوم
کد کتاب 119084