کارتابل

40.000 تومان

سود شما: 10.000 تومان

علاقه‌مندان به مستندهای داستانی سیاسی و تاریخی مخاطبان این کتاب‌اند.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب کارتابل:

 با گسترش صنایع و پیشرفت تولید و تبادل کالا و همکاری‌های اقتصادی بین‌ المللی حضور هیئت‌های تجاری و صنعتی بیگانه امری عادی شده و مردم حضور افراد خارجی را با عناوین اقتصادی در کشورشان پذیرا شده‌اند.
 این موضوع شبکه‌های جاسوسی را هم به این اندیشه رهنمون کرده که از عناوین اقتصادی برای انجام مقاصد خود بهره بجویند. سازمان‌های جاسوسی علاوه بر استفاده از هیئت‌های اقتصادی برای جمع‌آوری اطلاعات، ماموران خود را نیز با عناوین اقتصادی روانه کشورهای مختلف می‌کنند. حال تصور کنید وقتی عناصری با عقبه فکری خطرناک و عقده‌های عمیق از انقلاب اسلامی در درازمدت در گلوگاه صنعتی و مشاغل حساس نظامی و دفاعی قرار بگیرند به مراتب از عوامل بیگانه خطرناک‌ترند و می‌توانند ضربات مهلکی به حال و آینده انقلاب بزنند، به علاوه این که آنان با گرفتار کردن برخی از شخصیت‌ها و چهره‌های شناخته شده در چنبره حلقه‌های جاسوسی و سوء استفاده از تجارب و سوابق و اعتماد آنان، زمینه اتفاقات عجیب و خطرناکی را رقم می‌زنند. بنابراین تمام افراد و نخبگان به نوعی در خطر گرفتار شدن در دام چنین سازمان‌هایی هستند.
 در این مستند داستانی به تشریح و بررسی یکی از روش‌های نفوذ در سیستم دفاعی و برنامه‌ریزی نظامی پرداخته شده و پرده از برخی شیوه‌ها و شگردهای مورد استفاده آنان برداشته شده است. جهرمی در این مستند داستانی از تاثیر چنین افرادی در سطوح بالای اقتصادی دفاعی و نظامی سخن گفته است.

مستند داستانی کارتابل اثر محمدرضا حدادپور جهرمی است که در انتشارات حداد به چاپ رسیده است. جهرمی در این اثر هم به کارشکنی‌های دشمنان اسلام و انقلاب و اثرات مخبر آن برای حال و آینده کشور پرداخته است.

درباره محمدرضا حدادپور جهرمی

محمد رضا حدادپور جهرمی متولد سال ۱۳۶۳ است، او یکی از استادان جوان حوزه علمیه جهرم است که معاونت پژوهشی این حوزه را نیز به عهده دارد. او فعالیتش را با کانال تلگرامی دلنوشته‌های یک طلبه شروع کرد. او به شهرت فراوانی بین ادب دوستان انقلابی رسید و آثار مختلفی را منتشر کرد. بیشتر آثارش داستانی و با موضوعاتی مانند فتنه و زندگی طلبه‌ها و خاطرات جنگ منتشر شده است.
در دنیای امروز که انقلابیون کمتر به سراغ داستان‌نویسی رفته‌اند، محمدرضا حدادپور جهرمی به درستی درک کرده است که داستان‌گویی زبان نسل امروز است و اگر قرار است اطلاعاتی به مخاطب منتقل شود می‌توان از آن استفاده کرد. آثار این نویسنده در انتشارات حداد منتشر شده است. 

کتاب کارتابل را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 243 g
ناشر

حداد

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

6.000 تومان

سود شما: 1.500 تومان

60.000 تومان

سود شما: 15.000 تومان

9.600 تومان

سود شما: 2.400 تومان

96.000 تومان

سود شما: 24.000 تومان