کاری را انجام دهید که عاشقش هستید عاشق کاری باشید که انجامش می دهید

20.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

کتابی برای ماجراجویی ذهنی و خارج شدن از منطقه امن ذهن

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب کاری را انجام دهید که عاشقش هستید عاشق کاری باشید که انجامش می دهید:

عادات خود را تغییر دهید تا زندگی تان متحول شود!
اگر شما عادات درستی داشته داشته باشید شانس موفقیتتان به شدت بالا می رود. اگر هم نظم و انضباط روزانه ای ندارید هرگز نترسید. این ویژگی ها را می توان در طول چند هفته تقویت کرد . بهترین زمان برای انجام چنین کاری در طول یک دوره استراحت کوتاه است. 
کتاب کاری را انجام دهید که عاشقش هستید ، عاشق کاری باشید که انجامش می دهید برای آن دسته افرادی است که قصد دارند خودشان را برای رسیدن به موفقیت صیقل دهند و اصلاح کنند. این کتاب مجموعه ی کاملی از اطلاعات است که برای کمک به شما در جهت تسهیل مسیر سخت تغییر گردآوری شده اند.
کاری را انجام دهید که عاشقش هستید عاشق کاری باشید که انجامش می دهید، در حقیقت به جای اینکه خوانندگان را رها کند تا خودشان حدس بزنند چه کاری باید انجام دهند برنامه ای ساده و قابل فهم در اختیارتان می گذارد تا بدانید از همان روز اول استراحتتان باید چکار کنید ، چگونه از قدرت نیرو بخش استراحت حداکثر استفاده را ببرید و صفات مهم و اصلی شما را در طول مسیر برمی انگیزاند . این کتاب برای آن دسته افرادی توصیه می شود که قصد دارند افسار زندگی خودشان را در دست بگیرند.

بخشی از کتاب کاری را انجام دهید که عاشقش هستید عاشق کاری باشید که انجامش می دهید:

من تصمیم گرفتم کار تمام وقت خودم را رها کنم و سه ماه کامل از کار دفتری دور باشم . هدف این بود که وقتم را با خانواده ام بگذارم ولی در ماه اول دو هدف در ذهنم داشتم. 
دلم می خواست ماه اول کاملا به خودم اختصاص داشته باشد تا بتوانم وقتم را صرف بودن کنار خانواده و دوستان و همچنین انجام دادن کارهایی کنم که دلم می خواست انجام دهم ولی هرگز فرصت کافی برای انجامشان نداشتم . من  بیشتر آن زمان را صرف بازی های کامپیوتری و نوشتن کردم . وقتی بدن شما متوجه این موضوع می شود که این استراحت فقط یک مرخصی دو هفته ای نیست آن گاه وارد مرحله ی مواجه شدن با ترس هایتان می شوید.
 جرج زلینا / کتاب کاری را انجام دهید که عاشقش هستید عاشق کاری باشید که انجامش می دهید  / کتابی در باب روانشناسی و خارج شدن از منطقه امن / انتشارات رابو / انتشارات آثار برات 
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای دیدن کتاب های بیشتر در زمینه ی روانشناسی عمومی به لینک زیر مراجعه کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 98 g
ناشر

رابو

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

27.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

117.300 تومان

سود شما: 20.700 تومان

132.000 تومان

سود شما: 33.000 تومان

108.000 تومان

سود شما: 27.000 تومان