کتاب آدمی نو و جهانی دیگر اثر عصار دلویی

96.750 تومان

سود شما: 32.250 تومان

نوشته های فرازمینی

گزینه های موجود

1000 در انبار
تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب :

کتاب آدمی نو و جهانی دیگر اثر عصار دلویی

در آن موضع که تابد نور خورشید
نه موجود و نه معدوم است ذرات
چه می گویی توای عطار آخر
که داند این رموز و این اشارات
انسان با ظاهر صاف و ساده اش موجودی پر راز و رمز، و پیچیده در هاله ای از ابهام است و به سادگی شناخته نمی شود و دستیابی به چند و چون ، نقطه نظرات و شیوه های مناسب برخورد با او آسان نیست.. این پیچیدگی ها و قدرت بازیگری و نقش بازی کردن ، انسان ها را وادار ساخته که چهره ی واقعی خود را با نقاب و ماسک از دیگران پنهان و نهان سازند و با این عمل از چهره ی خود نسخه ای دستکاری شده و گریم شده عرضه نمایند. این واقعیت از دید متفکران و اهل تحقیق پنهان نمانده و هنرمندان و شاعران،هر یک به نحوی آن را بیان و مطرح کرده اند.

 

ادمی نو و جهانی دیگر

نوشته های فرازمینی ( کتاب آدمی نو و جهانی دیگر ) :

امواج بلند میشوند، فرود می آیند و پیش می روند . نا آرامی و افت و خیز امواج، پیامی مداوم است و پایانی ندارد! پایان امواج، پایان آب است، پایان دریاست ! این تصویر، یاد آور این نکته است که ما در همه ی زمینه ها، در آرامش و سکوت به هدف های تعیین شده می رسیم، نه با هیاهو و غوغا، داد و قال، جار و جنجال های بی ثمر و خلل پذیر و بیهوده.

افکار منفی هیچ کمکی به ما نمی کند، بلکه باید ذهن خود را بر روی تندرستی، جوانی و شادی ابدی متمرکز کرده و سوار بر بال های اندیشه، پرواز به سمت قله را آغاز کنیم. بدون تردید در این وضعیت، با نفوذ به فراسوی ذهن پر هیبت و غبار آلود، ولی خوش نقش، مفهوم شورانگیز «مهربانی و نه هیچ چیز دیگر» را به آغوش خواهیم کشید و بر توقف «زمان فضا» پای خواهیم فشرد.
هی، با توام، صدایم را می شنوی؟ به هر سمت و سویی که می خواهی برو؛ اما از هر سو که آغاز می کنی، آن را سیاحتی به درون خویش بدان، زیرا ما با دستیابی به خویشتن خویش، سرانجام به آنچه می خواهیم دست خواهیم یافت.
این. آن چیزی بود که ما، یعنی من و دیگری همواره آن را تکرار می کردیم و همواره در پی آن هستیم…

 

بخشی از کتاب آدمی نو و جهانی دیگر :

گذر از کنار هفت شهر عشق

وقتی خداداد از خواب بیدار شد ، راه افتاد تا بتواند شهر عشق را بیند و از کنار آن عبور کند. چشم انداز پیش رو بسی تیره و تاریک بود. راه دراز ، و مقصد دست نیافتنی به نظر می رسید. اما او جور دیگری می دید. همه چیز رو به راه بود و مانعی پیش رو نبود، پس پیش می رود. برایش خستگی مفهوم نداشت.

چاشنی این انرژی فوق العاده، عزم و اراده ی خلل ناپذیر و اعتقادی راسخ به کارش بود که وجودش از آن لبریز بود و این باور که در هر حال باید جلو رفت. پس رفت و رفت و دیگر کسی هم جلودارش نبود. خداداد بعد از چند شبانه روز پیاده روی سوادشهر عشق را دید و از این بابت خوشحال و شاد بود و سر از پا نمی شناخت. در این حال خداداد از «دیگری» خواست نظرش را در مورد این سفر و گذراندن حدود ۳۰۰ کیلومتر پیاده روی و طی طریق بیان کند..

و دیگری پس از مکثی کوتاه گفت: من از کارهای عجیب و دور از منطق تو خوشم نمی آید! وقتی ظرف چند ساعت می توان این مسافت را با وسیله ی نقلیه طی کرد، چرا باید چند روز در دشت و کوهستان پیاده راه رفت، عرق ریخت، خسته شد و عذاب کشید؟ و سوادشهر را دید و از کنار آن گذر کرد.

 

خداداد ( آدمی نو و جهانی دیگر ) :

خداداد گفت: اگر عاشق بودی، این حرفها را نمیزدی. اگر به کاری که انجام می دهی ایمان داشته باشی خسته نمیشوی و عذاب نمیکشی. بلکه به عکس از آن لذت می بری. دیگری جان ، تو مثل این که در باغ نیستی؟
دیگری : من این استدلال را قبول ندارم. هر عاقلی برای رسیدن به مقصود از بهترین امکانات استفاده میکند، حتی به جای استفاده از اتوبوس و اتومبیل های دیگر می توان از هواپیما استفاده کرد؟ مگر نه !؟
خداداد : دیگری جان وسایلی که نام بردی، مسافرت را آسان تر می کنند، اما مخربند و باعث تخریب محیط زیست میشوند و در درازمدت و به تدریج با تخریب محیط زیست ، زندگی را دشوار می سازند.

 

کتاب آدمی نو و جهانی دیگر به چه کسانی پیشنهاد می شود ؟

این کتاب تمرینی برای اصیل بودن و اصیل زندگی کردن است این کتاب پر از پارگراف های انگیزشی است که باعث می شود با شجاعت ، ارزش ها را در زندگی و کارتان به کار بگیرید !

کتاب آدمی نو و جهانی دیگر به کسانی که می خواهند در زندگی پیشرفت کنند، پیشنهاد می شود.

 

آدمی نو و جهانی دیگر

فهرست کتاب آدمی نو و جهانی دیگر :
 1. سرآغاز
 2. عبور از مرز
 3. گذر از کنار هفت شهر عشق
 4. دیگر سو
 5. امپراطوری اندیشه
 6. افسانه ی عمر
 7. جسدی در چمدان
 8. مدیر کل
 9. خلافکاران در قطار
 10. ربات های هوشمند می آیند
 11. خروج از خط
 12. برخی از نشانه های نگران کننده
 13. چه باید کرد
 14. نشانه های زوال و آژیر خطر
 15. مذاکره با سران ائتلاف فرازمینی
 16. خداداد کیست؟

 

دانلود PDF کتاب آدمی نو و جهانی دیگر

آدمی نو و جهانی دیگر

 

کتاب آدمی نو و جهانی دیگر را به همراه تخفیف ویژه از ما خریداری کنید.

 

 

توضیحات تکمیلی

وزن 27 g
ابعاد 21 × 14.5 × 21 cm
ناشر

سخنوران

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب آدمی نو و جهانی دیگر اثر عصار دلویی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات پیشنهادی

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

88.000 تومان

سود شما: 22.000 تومان

72.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

24.000 تومان

سود شما: 6.000 تومان

78.000 تومان

سود شما: 52.000 تومان