کتاب دزد ترجمه مرضیه خسروی

140.250 تومان

سود شما: 24.750 تومان

داستانی شگف آور از جنگ است.

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

کتاب دزد نوشته مارکوس زوساک

در این کتاب، داستانی برای گروه سنی نوجوان از کشور استرالیا درج شده است. «لیزل مینگر» دخترکی است که در زمان جنگ جهانی دوم در کشور آلمان زندگی می‌کند. وی که به فرزند خواندگی خانواده‌ای فقیر درآمده، در منزل جدیدش اتفاق‌های بسیاری را تجربه می‌کند. از جمله با مرد جوان یهودی‌ای آشنا می‌شود که به این خانواده پناه آورده است. این جوان برای فرار از دست‌ نازی ها، مدت یک سال تمام را در زیرزمین خانه والدین لیزل می‌گذراند و موفق می‌شود با دخترک تنها، روابط صمیمانه‌ای برقرار کند. سال‌ها پس از پایان جنگ و درست در زمانی که لیزل خود را در این دریای بزرگ تنها و غریب می‌پندارد فرد جوان یهودی بازمی‌گردد و او را از تنهایی و غربت می‌رهاند.


درباره ی کتاب

مارکوس زوساک با نوشته ای که ماهرانه ساخته و پرداخته شده،یکی از ماندگارترین رمان های سال اخیر را نوشته است.اقتباس سینمایی این کتاب قطره ای از عظمت آن را به تصویر میکشد.

رمانی با طرحی نفس گیر و داستانی که استادانه نقل شده است.

نامزد محبوب ترین رمان آمریکا در فهرست کتاب های محبوب 


بخشی از کتاب

آن ماه های اول،مسلما سخت ترین ایام بودند.لیزل هر شب،کابوس می دید.چهره ی برادرش را خیره شده به کف اتاق جیغ زنان،غوطه ور در تختش ،در حالی که در سیلابی از ملافه غرق می شد،از خواب می پرید.در طرف دیگر اتاق،تختی که قرار بود مال برادرش باشد،همچون قایقی در تاریکی شناور بود.با بازگشت هشیاری،تخت هم به آرامی در کف اتاق غرق می شد.این تصویر خیالی کمکی به قضایا نمی کرد و معمولا کمی طول می کشید تا جیغ کشیدن به پایان برسد.


مارکوس زوساک/ کتاب،کتاب دزد / رمانی خواندنی درباره ی جنگ/ ترجمه مرضیه خسروی / انتشارات نگاه /انتشارات آثار برات 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 750 g
ناشر

نگاه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

18.900 تومان

سود شما: 8.100 تومان

128.000 تومان

سود شما: 32.000 تومان

232.500 تومان

سود شما: 77.500 تومان