کد 82

7.600 تومان

سود شما: 1.900 تومان

خاطرات و زندگینامه شهیده نجمه قاسم پور

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب کد 82:

 شهیده کربلایی،نجمه قاسمپور صادقی در سال ۱۳۵۷ در خانوده ای ساده زیست و صمیمی و مذهبی متولد شد.حلالیت لقمه های پدر و مهر آسمانی مادر بر قلب و جان دومین دخترشان گسترده شد. تا آنجا كه در حسینه سید الشهداء كانون رهپویان وصال شیراز در هنگامی كه نام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را بر زبان داشت به آنچه كه می خواست و آرزو می كرد رسید.
به پدیده شهادت از چند طرف می توان نگاه کرد. از هر طرف هم که نگاه کنیم، این پدیده بسیار با شکوه و پرتلألو است. یک بار از طرف ارزش شهادت در پیشگاه پروردگار به این پدیده می نگریم، (البته) زبان ما قاصر است که بتوانیم در این باب ارزش والای شهادت را بیان کنیم. در روایتی است که وقتی هر خیر و هر ارزشی ملاحظه می شود ارزش والاتری از آن هست، تا به ارزش (شهادت) می رسد، (که می فرماید) بالاتر از ارزش شهادت چیزی نیست…
از یک بعد دیگر که نگاه می کنیم باز می بینیم که شهادت یک پدیده فوق العاده است چون همه خیرات و کارهای نیکی که انسان می کند، هر انسانی کار خود اوست. ولی شهادت محصولی از تلاش دسته جمعی یک مجموعه انسان است که یک نفر شهید می شود.
از بعد سوم هم که نگاه می کنیم باز می بینیم که این پدیده چقدر عظیم است؟! هرچه انسان نزدیک تر می شود عظمت آن بیشتر می گردد و آن تاثیر این قضیه در پیشرفت های عظیم هر ملتی است که متکی به شهادت شد. یعنی شهادت را بلد بود و هنر شهادت را یاد گرفت . (این ملت) برای همیشه سربلند است و هیچ قدرتی بر این ملت پیروز نخواهد شد. یک بعد دیگر در باب شهادت هم این است که همه باید پاسدار خون شهید باشند و از آن محافظت کنند.
کتاب کد 82 ا به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 200 g
ناشر

نشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

15.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

13.500 تومان

سود شما: 4.500 تومان

38.400 تومان

سود شما: 9.600 تومان