گلادیاتورهای ویدیو مارکتینگ

37.600 تومان

سود شما: 9.400 تومان

مجموعه مقالات منتخب درباره ویدیو مارکتینگ

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

 توضیحات کتاب گلادیاتورهای ویدیو مارکتینگ :

كتاب گلادياتورهاي ويديو ماركتينگ اثري است از محسن نبوي به چاپ انتشارات كليد آموزش.
مجموعه اي از مقالات منتخب كه با توجه به دنياي پر رقابت بازارهاي امروزي و به منظور توسعه و موفقيت يك برند به معرفي ويديو ماركتينگ، آموزش چگونگي استفاده از ويديو در كسب و كار و بازريابي و ارائه ي نكات كليدي جهت توليد يك محتواي ويديويي با كيفيت و اثربخش مي پردازند.
در دنیای مدرن امروز و بازارهای رقابتی شدیدی که در فضای آنلاین و آفلاین وجود دارد، تسلط و مهارت بازرایابی و توسعه آن یک رقابت و جنگ تمام عیار است که هر بازاریاب باید به صورت کامل به آن احاطه داشته باشد. درست شبیه گلادیاتورهایی که در زمان قدیم با مهارت‌هایشان مأمور حفاظت از یک قلمرو بودند، گلادیاتورهای ویدیومارکتینگ هم در دنیای آنلاین باید با قدرت از قلمرو برند خود دفاع کنند و آن را گسترش دهند.
در سال‌های اخیر استفاده از بازاریابی ویدیویی رشد زیادی یافته است چرا که به عنوان مؤثرترین و مهم‌ترین روش برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، درگیر کردن مخاطبان و توسعه‌ی عملکرد شناخته می‌شود. بازاریابی به وسیله ویدیو می‌تواند قوی‌ترین راه برای ایجاد و ارتقاء آگاهی از برندتان باشد، زیرا یک تجربه‌ی پربار را به مردم ارائه می‌دهد.
حتی یک ویدیو به راحتی می‌تواند به طور کامل و واضح برند شما را معرفی کند و داستان کامل برندتان را بسیار به یادماندنی و اثربخش بیان نماید. یک محتوای ویدئویی وسیله‌ای نیرومند برای ایجاد آگاهی از برند و بهبود آن است چرا که دیدن ویدئو زمان کمتری نسبت به مطالعه یک متن می‌گیرد و به آسانی می‌توان آن را به اشتراک گذاشت.

گزیده ای از کتاب گلادیاتورهای ویدیو مارکتینگ:

ويديوهاي وايرالي كه به برند تبديل مي شوند؛ عموما دو وجه اساسي و كلي دارند: مورد اول، عبارت اند از ويديوهاي مدرني كه اطلاعات، آمار و ارقام را انتقال مي دهند و مورد دوم، آن دسته از ويديوهايي هستند كه جنبه ي سرگرمي دارند.
دقت داشته باشيد كه هدف از ساختن ويديو در مورد اول، هدايت مشتري به سمت خريد و البته فروش حداكثري محصولات است و هدف در مورد دوم، رسيدن به اشتراك بالا و جذب مخاطب بيشتر است اجازه بدهيد در اين مورد، به يك برند معروف و برتر جهاني اشاره ي كوچكي داشته باشم.
ويديوي معروف شركت «دالار شئيو كلاب» به تنهايي توانست يك استارت آپ نوپا را تا سر حد 615 ميليون دلار برساند! 12 هزار مشترك جديد ايجاد كند و 100 هزار بازديد در 48 ساعت اوليه به همراه بياورد. آيا اين اعداد و ارقام شگفت انگيز نيست؟!

کتاب گلادیاتورهای ویدیو مارکتینگ را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 255 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

32.000 تومان

سود شما: 8.000 تومان

25.600 تومان

سود شما: 6.400 تومان

27.000 تومان

سود شما: 18.000 تومان

19.200 تومان

سود شما: 12.800 تومان