گند کاری بسه !

%50 تخفیف

خودتو تباه نکن ! زندگیتو پس بگیر!

لطفا صبر کنید...

گند کاری بسه !

%50 تخفیف

خودتو تباه نکن ! زندگیتو پس بگیر!

دسته بندی : مثبت و انگیزشی
  • ناشر : نیک فرجام
  • نویسنده : گری جان بیشاپ
  • مترجم : فروزنده دولتیاری
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 144
  • نوبت چاپ : چاپ دوم
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر گند کاری بسه ! مبلغ 32,500 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
65,000
%50

32,500

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب گند کاری بسه :

کتاب گندکاری بسه (خودتخریبی را پایان دهید و زندگی تان را پس بگیرید) اثری است از گری جان بیشاپ . این کتاب به خواننده کمک می کند از وجود خود بهترین استفاده را ببرد، شوق زندگی را در درونش پرورش دهد، دریابد که چه چیزهای ناپسندی را خوب می داند و از چه چیزهای خوبی روی برگردان است و پی ببرد که ماهیت حقیقی زندگی چیست. اثر حاضر را می توان به عنوان راهنمایی مثبت برای چگونه اندیشیدن برگزید و با کمک آن سوالاتی اساسی و ضروری را مطرح ساخت، سوالاتی که فرد را در پی یافتن پاسخ و شکل دادن تغییراتی مثبت هدایت می کنند.
کتاب گندکاری بسه اثر جان گری بیشاپ کتابی است در حوزه روانشناسی موفقیت. کتاب به این می‌پردازد که چطور بارها و بارها در لحظات مهم زندگی قرار گرفته‌ایم و بعد فقط به خاطر دیر عمل کردن و یا پا پس نکشیدن به زندگی خود اصطلاحاً گند زده ایم.
گری جان بیشاپ، در کتاب «گندزدن بس است» که ادامه یا مرحله بعد کتاب «خودت را تباه نکن» است، دست می‌گذارد روی اهرم‌ها و شاخص‌های مربوط به عمیق‌ترین سازوکارهای بخش نیمه‌آگاه شما و این قدرت را در شما ایجاد می‌کند که بتوانید منفی‌ترین و مخرب‌ترین افکار خود را تفسیر کنید و به دنبال آن، همان زندگی‌ای را که همیشه می‌خواستید برای خود به وجود بیاورید. زندگی‌ای که شاید هیچ‌وقت نمی‌دانستید چطور باید به آن برسید.
رویکرد بیشاپ در این اثر، چنان‌که خودش می‌گوید، از زاویهٔ «فلسفهٔ شهری» مخصوصِ خودش است چون به قول خودش درس‌های زندگی‌اش را در خیابان‌های گلاسکو گرفته است.
او در این اثر از تاثیر مخرب عادت‌ها، زندگی تخریب‌گرانه، ضمیر نیمه‌خودآگاه و نقش آن در شکل دادن زندگی، سه عامل مهم تخریب‌گر، برداشت شخصی منفی از زندگی، برداشت‌های نادرست از دیگران و تغییر مسیر به سمت خروج از این مخمصه‌ها سخن می‌گوید. به طوری که در انتها بتوانید از انجام کارهای تخریب‌گرانه در زندگی‌تان دست بردارید.
اگر خسته، گیج، پرمشغله، نادیده‌گرفته‌شده، متوقف، در حال مکث، کسل، شکست‌خورده، بیش از حد مضطرب، بیش از حد تحلیلگر، بدون اعتمادبه‌نفس، بی‌روح، طردشده، گمراه، در مسیر اشتباه، رسیده به ته خط، گیرافتاده در گذشته، نگران آینده، ناامید، ترسیده، مشکوک، بی‌گذشت، بدگمان، عصبانی و درمانده هستید، یا فقط در روزمرگی گیر افتاده‌اید،گری جان بیشاپ فردی‌ است که به او نیاز دارید و این صفحات برای شما نوشته شده است.

بخشی از کتاب گند کاری بسه اثر گری جان بیشاپ :

خنده ام می گیرد وقتی می گویند: «در لحظه زندگی کن»، انگار که انتخاب دیگری وجود دارد. شما همیشه اینجا هستید.
سوال این است که شما با این «لحظه» چه می کنید، بله همین لحظه لعنتی، برای چه کاری از آن استفاده می کنید؟ آیا این لحظات طلایی زندگی خود را با خشم و غضب نسبت به زندگی ای که به آن پرتاب شده بودید، یا حقایقی که قادر به تغییر آن ها نیستید یا مجموعه ای از گفتگوهایی که شما را گیر انداخته اند می گذرانید؟ آیا بالاخره می خواهید خود و بقیه را از سرزنش نجات دهید؟
رسیدن به این نتیجه که چه کسی قابل سرزنش است دردی را از شما دوا نمی کند. تنها چیزی که نصیبتان می شود توضیحات مکرر و گیر افتادن است. حال وقت انتخاب شماست، بین سیاه و سفید.
انتخاب کنید. برای چه چیزی می جنگید؟ گذشته یا آینده؟ مزخرفات تخریب کننده یا آزادی طولانی مدت؟
در همین لحظه، یا همان کارهای همیشگی را می کنید یا کار کاملا جدیدی را در پیش گرفته اید. تا زمان مرگ، لحظه به لحظه زندگی تان باید انتخاب کنید. شاید زمان آن رسیده که به کارهای جدید علاقه مند شوید. شما نمی توانید با وجود شرط و شروط احساس آزادی کنید. آزادی یا وجود دارد یا ندارد.
شما باید زندگی تان را با همین شرایط بپذیرید، بدون سرزنش و عصبانیت و خشم. گذشته ها گذشته و شما به این مرحله رسیده اید و زندگی همین طور تا آینده ادامه دارد.
نمی دانید چطور این کار را انجام دهید؟ مشکلی نیست، من برای شما راه حلی دارم.


کتاب گند کاری بسه اثر گری جان بیشاپ را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر نیک فرجام
نویسنده گری جان بیشاپ
مترجم فروزنده دولتیاری
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 144
نوبت چاپ چاپ دوم
کد کتاب 119744