یادستان دوران

%20 تخفیف

خاطرات حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای

لطفا صبر کنید...

یادستان دوران

%20 تخفیف

خاطرات حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای

دسته بندی : دفاع مقدس
  • ناشر : سوره مهر
  • نویسنده : محمد قبادی
  • سایز کتاب : رقعی
  • نوع جلد : شومیز
  • تعداد صفحات : 680
  • نوبت چاپ : چاپ اول
ستاره

سفارش تلفنی : 021-66975501

با خرید هر یادستان دوران مبلغ 24,000 تومان تخفیف دریافت می کنید.
قیمت:
120,000
%20

96,000

تومان

محصولات مرتبط

درباره ی کتاب یادستان معرفت:

کتاب یادستان دوران خاطرات آقا سید هادی خامنه ای و یادآور برخی از روز های گذشته بر اوست . این خاطرات ، خاصه از دوره محکومیتش در زندان قصر همراه با جزئیات است. روایتش در بیان حالات و سرگذشت افراد خواندنی است و بیانش از تعامل با گروه ها، احزاب و دسته های درون زندان قصر ، بین سال های ۱۳۵۳ تا ۱۳۵۵ اهمیتی دارد که نمی توان به سادگی از کنارش گذشت ؛ آن چنان که نمی توان روایت بی واسطه اش از تحصن روحانیان در دانشگاه تهران و نیز سخنرانی امام در بهشت زهرا را نادیده گرفت و این همه نشان از اهمیت خاطراتی دارد که باید ثبت و تدوین می شد و انتشار می یافت.


مقدمه ی نویسنده ی کتاب:

گاهی پیشنهاد ها آن قدر دل چسب و جذاب اند که نمی شود در آنها تامل نکرد و تصمیم به اجرای آنها نگرفت . پیشنهاد تدوین خاطرات آقا سید هادی خامنه ای برای من بی تردید از همان ها است. من او را به سبب نمایندگی اش در مجلس شورای اسلامی ، سال ها کار مطبوعاتی و ریاستش بر پژوهشکده تاریخ اسلام می شناختم و البته به نسبت برادری اش با آیت الله سید علی خامنه ای ، رهبر معظم انقلاب اسلامی، که او را آقای اخوی خطاب می کند.


کار سخت ، جدی و از یک منظر حساسیت بر انگیز بود و من ملزم بودم تا همه تعهد و تجربه ام را در تحقیق و نگارش به میدان بیاورم آوردم و حاصل، متنی است که پیش رویتان دارید. سعی کردم با هماهنگی سید از برخی و بلکه بسیاری از تحلیل ها چشم پوشی کنم، اما خاطرات روایت شده را بی کم و کاست آوردم و برای درک بهتر و رابطه بیشتر خواننده با متن پی نوشت هایی افزودم و به منابع مورد استفاده نیز ارجاع دادم.


خاطرات آقا سید هادی خامنه ای اگرچه نام مرا با خود همراه کرده است اما کم نبودند دوستان و همکارانی که مرا در این مهم یاری رساندند.


قسمتی از متن کتاب یادستان دوران:

نامم سید هادی و نام خانوادگی ام حسینی خامنه ای مشهور به خامنه ای است. متولد پنجم بهمن 1326 و اهل مشهدم.پدرم آیت الله سید جواد حسینی خامنه ای و مادرم خدیجه خانم میردامادی دختر آیت الله سید هاشم نجف آبادی میردامادی ، از علمای معروف و سرشناس خراسان و منسوب به عالم و فیلسوف دوره ی صفوی ،میرداماد است.
من چهارمین فرزند پدرم از همسر دومشان و به تعبیر دیگر فرزند هفتم پدرمان هستم، البته به غیر از آن دو طفلی که مادرم به دنیا آورد و هردو فوت کردند...


این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

ناشر سوره مهر
نویسنده محمد قبادی
سایز کتاب رقعی
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات 680
نوبت چاپ چاپ اول