یاران یار

7.600 تومان

سود شما: 1.900 تومان

چهل گام به سوی ظهور ، برای آنها که می خواهند یاور مهدی (عج) باشند.

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب :

انتشارات ابراهیم هادی منتشر کرد:
اعتقاد امام زمان (عج) و این که آن حضرت با حضور خود در دنیا پر از عدل و داد می کند، یک مسئله حرکت و یک عامل نشاط برای ملت و تمام کسانی است که به این مسئله اعتقاد دارند.
اگر دنیا را خورشیدی روشن خواهد کرد ، به این معنا نیست که تا آمدن آن خورشید نورانی در تاریکی بشینیم. قانع نشدن به وضع موجود و تلاش فزاینده و مستمر در انجام اعمال نیک و خیر یک بعد انتظار است و امید به آینده ای روشن که در آن سراسر زندگی بشر را تفکر الهی فرا خواهد گرفت ، بعد دیگر انتظار است. انتظار ظهور مهدی موعود (عج) بخش عظیمی از اعتقادات ماست ، حقیقت (انتظار) به صورتی برجسته ، درخشان و پر امید در محیط زندگی ملت عزیز ما و شیعیان جهان وجود دارد.
انتظار و امید ، به انسان جرات اقدام و حرکت و نیرو می بخشند. انتظار فرج و اعتقاد به مهدویت علاوه بر ابعاد منطقی ، فکری و استدلالی بسیار بارز آن ، دارای جنبه های عاطفی ، معنوی و ایمانی عمیق و بسیار مهمی است. منطقی، فکری و استدلالی بسیار بارز آن ، دارای جنبه های عاطفی ، معنوی و ایمانی عمیق و بسیار مهمی است. شیعیان و پیروان آن حضرت باید کسب آمادگی معنوی ، روحی و ایمانی را جز وظایف خود بدانند.
منتظران صاحب الزمان (عج) به منور شدن چشم انداز زندگی بشر و پایان دوران ظلم و تجاوز ، امیدوارند و جنایت سردمداران استکبار جهانی نمی تواند ، چشمه امید را در دل های آنان خاموش کند.
مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله)
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 105 g
ناشر

نشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

19.200 تومان

سود شما: 4.800 تومان

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان

100.000 تومان

سود شما: 25.000 تومان

96.000 تومان

سود شما: 24.000 تومان