یا حسین یا خمین

13.600 تومان

سود شما: 3.400 تومان

خاطرات و زندگینامه سردار شهید محمد حسین ساعدی

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب یا حسین یا خمین :

شهید محمدحسین ساعدی در سوم تیر 1339، در‏ روستای امیریه از توابع شهرستان خمین به دنیا آمد. پدرش محمد، گچکار بود ‏و مادرش جهان بی بی نام داشت. تا اول راهنمایی در‏س خواند. سال 1358 ‏ازدواج کرد و صاحب یک پسر و یک دختر شد. به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. چهاردهم آبان 1362،  با سمت فرمانده گروهان در‏ پنجوین عراق بر اثر اصابت ترکش به سر و کمر، شهید شد. مزار او در شهرستان زادگاهش واقع است.
وصیت نامه سردار شهید محمد حسین ساعدی
سم الله الرحمان الرحيم
ربنا اننا سمعنا مناديا ينادی للایمان آن امنوا بربكم فانا
پروردگار به درستی که ما شنیدیم ندا کننده ای را که ندا می کرد می ایمان ، که ایمان بیاورید به پروردگارتان ، پس ایمان آوردیم .
آزری پروردگارا ، این آخرین ذخیره خودت ، این بت شکن زمان رگمرد جهان بشریت ، و این اسوه تقوا و فضیلت ، و این بزرگ انسانیت و این دلسوخته په اسلام و مسلمین و دشمن مستکبرین امید مستضعفین یعنی روح خدا ، خمینی عزیز نیز صدا در داد و ملت ایران را از زیر ستم ابرقدرت های کثیف به طرف حق دعوت کرد ما هم صدای دلنواز این منادی را شنیدیم که می گفت : ای انسانی که در خواب غفلت فرو رفته ای ، بیدار شو و به سوى الله حرکت کن که تو می توانی . ما هم با جان و دل لبیک گفتیم . به طرف این صدا رفتیم و ما را به سوی تو هدایت کرد . ای الله ، ما از ظلمت به سوی نور حرکت کردیم . خدا را شکر ، خدا را شکر ، خدا را شکر . و این نور از طرف جبهه ها طلوع کرده است دارد به تمام دنیا نور افشانی می کند و جهان را از نور و بوی عطر یر کرد است که تمامی جهان کفر در این مانده است که این نور از کت و این عطر از چیست ؟ که درک نکرده اند و درک نخواهند کرد . این نور از پیشانی رزمندگان است که در دل شب از سنگر بیرون می آیند و با تمام وجود در خدا غرق می شوند . آن چنان که در شب های سرد زمستانی ، وقتی در نیمه شب به سجده می روند ، برای نماز صبح از سجده بر می خیزند . آنچنان در سجده گریه می کنند که این نفس ها به شماره می افتد . این نفس های آنان به بهترین عطر تبدیل می شود با سلام و درود به امام زمان ( عج ) و نائب برحقش و با سلام بر تمامی شهیدان راه حق و با درود به رزمندگان اسلام . امام حسین ع فرمود هيهات راهم را خوب می شناسم که حق است و به « الله » منتهی می شود راه دشمن را هم شناخته ام که باطل است و به شیطان می رسد . دیگر می توانم ساکت بمانم تا دشمن به حریم اسلامی ما تجاوز کند . برادران عزیز ! توجه داشته باشید که شرکت در این جنگ ، لیاقت می خواهد . من تنها آرزویم این بود که خود را بسازم و بلکه امام زمان ( عج ) مرا داخل سربازانش بپذیرد.
کتاب یا حسین یا خمین زندگینامه سردار شهید محمد حسین ساعدی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 134 g
ناشر

شهید ابراهیم هادی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

15.000 تومان

سود شما: 5.000 تومان

7.125 تومان

سود شما: 2.375 تومان

80.000 تومان

سود شما: 20.000 تومان