7 سرنخ اشتباه های ما در زندگی

29.000 تومان

بررسی 7 عملکرد غلط رایج در زندگی که همه شان به بن بست می رسند!

تعداد
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب 7 سرنخ اشتباه های ما در زندگی:

همه ی ما مشکلات و شکست در زندگی را به نحوی تجربه کرده‌ایم. اشتباه کرده ایم. خطا داشته ایم. در روابطمان، در انتخاب هایمان یا در شغل مان. خلاصه  کارهایی کرده‌ایم که بر زندگی‌مان تأثیر منفی گذاشته است. و باعث عدم رشد، درجازدن، ورشکست شدن و حتی افسردگی و ناامیدیِ ما شده است. کسی نیست که طعم اشتباه کردن در زندگی را نچشیده باشد.
اما چگونه از دام اشتباهاتمان در زندگی خلاص شویم؟ خوشبختانه این رفتارها و اشتباهات، اکثراً الگوهای مشخص و تکراری دارند که با پی بردن به آن‌ها می‌توانیم از اتلاف وقت، پول و سرمایه ی احساسی خود جلوگیری کرده و در زمان خود صرفه‌جویی کنیم.
این 7 الگوی غلط را بشناسید. این‌ها سرنخ اشتباهات شما در زندگی هستند. این 7 الگوی اشتباه را انجام ندهید تا به قله‌های موفقیت برسید.
همه ی ما کمابیش با ناکامی آشناییم و برخی کمتر و برخی بیشتر آن را تجربه کرده‌ایم. آیا این چیز بدی است؟ اصلاً. زندگی سفری بین شادی‌ها و غم‌ها، شدن‌ها و نشدن‌ها، رسیدن‌ها و نرسیدن‌ها و شکست‌ها و موفقیت‌هاست. مخصوصاً وقتی در مسیری، خام و تازه‌کار هستیم احتمال شکست و اشتباه بیشتر است. چون یک سفر و مسیر از خامی به پختگی داریم. و طبیعتاً در ابتدای راه که اوج خامی است، دچار خطاهای بیشتری خواهیم شد.
در ابتدا باید بگویم به خودتان حق اشتباه کردن و خطا را بدهید. یعنی قرار نیست ما اشتباه نکنیم! چون اگر فکر کنید که نباید اشتباه کنید احتمالاً اولاً به وسواس فکری دچار خواهید شد و تصمیم گرفتن برایتان سخت‌ترین کار دنیا خواهد شد. چرا؟ چون وقتی که می‌خواهید خطا نکنید، بیش از حد ترسو و محتاط خواهید شد و مدام این دست آن دست و سبک سنگین خواهید کرد که مبادا اشتباه کنید. و این طرز فکر، تصمیم گرفتن را به کاری بسیار سخت تبدیل خواهد کرد.
و نهایتاً، هم زمان را ازدست می دهید هم تصمیم های محتاطانه و اشتباه خواهید گرفت.
ثانیاً وسعت تجارب و زندگی شما محدود خواهد شد.

نويسنده ي اين كتاب مفيد و اثربخش علاوه بر معرفي هفت عملكرد غلط رايج در زندگي و بررسي جنبه هاي روانشناسي آن ها كه نتيجه اي جز افسردگي، ناكامي، شكست و نااميدي براي افراد ندارند، به آموزش روش حل هركدام از اين رفتارهاي اشتباه مي پردازد و زمينه ي فتح قله هاي موفقيت را فراهم مي كند.

قسمتی از کتاب 7 سرنخ اشتباه های ما در زندگی:

يك چيزي هست به نام ناكامي و شكست. وقتي من شكست مي خورم يعني يك زخم خوردم. حالا وظيفه من چيست؟ اينكه بلافاصله تبديلش كنم به درس، آگاهي، بينش و چراغ. انسان عاقل از يك سوراخ يك بار نيش مي خورد و شكست پلي است به سمت پيروزي.

اما يك وقتي من اين شكست را تبديل كردم به يك حقارت و زبوني عميق: «هر وقت ياد اون مرتيكه مي افتم كل بدنم مي لرزه! نمي دونم چي بگم! اين منو بدبخت كرد! بيچاره كرد!» و.. يعني زخمت را نه تنها حل نكردي بلكه تازه نگه داشتي و حملش مي كني. شدي حمال زخمت!

اين به تو چه مي دهد؟ احساس نااميدي و ياس، تلخي، قرباني شدن و…

کتاب 7 سرنخ اشتباه های ما در زندگی نوشته ی مرتضی رجب نیا را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

توضیحات تکمیلی

وزن 155 g
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

22.500 تومان

سود شما: 15.000 تومان

126.750 تومان

سود شما: 42.250 تومان

25.800 تومان

سود شما: 17.200 تومان