9 ماه انتظار

196.000 تومان

سود شما: 49.000 تومان

بارداری هفته به هفته

تعداد
دسته:
اشتراک بگذارید

توضیحات

درباره ی کتاب 9 ماه انتظار:

کامل‌ترین راهنمای قدم به قدم بارداری و زایمان تغذیه، ورزش و سایر راهکارهای مهم برای سالم نگه داشتن جنین چگونه جنین رشد می‌کند، از لقاح تا تولد هر آنچه راجع به زایمان باید بدانید مراقبت‌های اولیه از نوزاد در اولین هفته های پس از زایمان.
دل‌نگرانی زنان در زمان بارداری به دلیل تغییرات فیزیکی و هورمونی بدن روز به روز بیش‌تر می‌شود. حالا که یک موجود جدید در بدن مادر در حال رشد است دغدغه‌های او دو برابر شده و دوست دارد کودک خود را در بهترین وضعیت جسمانی به دنیا آورد. مادران و پدران در این نه ماه ممکن است از نظر جسمی و روحی متحمل شرایط مختلفی باشند، از اضافه وزن گرفته تا دردهای بدن مادر و محدودیت‌ها و مراقبت‌های ویژه. اما آن‌چه می‌تواند نه ماه بارداری را تبدیل به یک انتظار شیرین و  خاطره‌انگیز کند داشتن یک برنامه‌ی منظم و اصولی از ابتدای بارداری تا بعد از زایمان است.
کتاب نه ماه انتظار  برای زنانی است که به دنبال یک برنامه‌ی منظم و دقیق هستند تا نه ماه بارداری خود را با خیال راحت پشت سر بگذارند. زنان از زمانی که عادت ماهانه‌شان به تعویق می‌افتد تا زمانی که بعد از آزمایشات متوجه می‌شوند که باردار شده‌اند دغدغه‌ی کودک داخل رحم‌شان را دارند. کتاب نه ماه انتظار شیرین به مادرانی که نگران مسائل مختلف در  این نه ماه هستند کمک می‌کند. مسائلی مثل این که چطور وزن خود را کنترل کنند و با یک رژیم غذایی درست برای خود و کودک سلامت جنین را تضمین کنند. مادرانی که نمی‌دانند در زمان بارداری چطور باید تمرینات ورزشی انجام دهند، تناسب اندام و زیبایی خود را حفظ کنند، روابط جنسی و ویار خود را کنترل کنند نیز می‌توانند از مطالب کتاب نه ماه انتظار استفاده کنند.چرا که این کتاب به تمام دغدغه‌های مادران از قبل از بارداری تا بعد از زایمان پاسخ خواهد داد.
 خواندن این کتاب نه تنها برای مادران بلکه برای پدران هم مناسب است. پدران آینده باید بدانند که در این نه ماه مسئولیت‌های جدیدی دارند که باید به آن‌ها عمل کنند و پا به پای همسرانشان در سختی و آسانی این مسیر همراهشان باشند. این کتاب به طور کل برای زوج‌هایی که قصد بچه‌دار شدن دارند و یا ممکن است از قبل وارد این مسیر شده باشند مناسب است و اطلاعات کافی و مهمی را در اختیار آنان می‌گذارد.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

توضیحات تکمیلی

وزن 902 g
ناشر

زرین کلک

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

محصولات مرتبط

مجموعه محصولات مرتبط ما را مرور کنید.

33.600 تومان

سود شما: 8.400 تومان

119.000 تومان

سود شما: 51.000 تومان

100.000 تومان

سود شما: 25.000 تومان